x-kom hosting

Problem z Windowsem ME

Darasb
utworzono
utworzono

Witam ponownie , tym razem mam problem z win me , otóz zainstalowałem na starym kompie win me , chcialem zagrac w diablo 2 gdy wlączam gre wyskakuje mi ze jest problem z directdraw , zainstalwoałem w miare nowe stery do mojej karty graficznej na starym kompie , geforce fx 5200 , oraz directx 9.0 i nadal to samo , co moze byc grane ?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Spróbuj ze sterownikami dołączonymi do karty. te zawsze są najlepsze :)

Darasb
komentarz
komentarz

tylko ja nie mam tych sterów , karte dał mi kiedys kumpel ;p

Gość
komentarz
komentarz

Najnowsze ze strony nVidii :)

Darasb
komentarz
komentarz

to chyba będą 66.93 ?? czy są nowsze ;p bno nei moge na nivida znalezc ;p sciagam z innej strony ;p

Darasb
komentarz
komentarz

zainstalowałem 81.98 , to samo wyskakuje ;/ ''ERROR 22: A CRITICAL ERROR HAS OCCURRED WHILE INITIALIZING DIRECTDRAW'' ;/

falcon1984
komentarz
komentarz

A DirectX zainstalowałeś ?

Darasb
komentarz
komentarz

TAK , 9.0c

nitro07
komentarz
komentarz
TAK , 9.0c

odinstaluj 9c i zainstaluj jakąś starszą wersję (ze wzgledu na Win ME) na płycie z diablo poinna być odpowiednia wersja jeśli nie ma to pobierz z netu 6.0

Darasb
komentarz
komentarz

Dziekuje wszystkim za pomoc ... zmienilem sterowniki na 44.03 i wszystko działa , pozdrawiam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.