x-kom hosting

Czy dobrze wybrałem

Hammer
utworzono
utworzono

Chcę was zapytać o zdanie czy dobrze zrobiłem wybierając Athlona 64 X2 7750BE zamiast Athlona 64 X2 6000+. Komputer będzie służył do gier

jay007
komentarz
komentarz

Dlaczego akurat AMD? Jeśli już zakupiłeś to raczej po fakcie i nic nie zmienisz. Owszem procesor jest ważny w kwesti gier, ale to raczej karta graficzna pełni kluczową rolę.

Deafultowo ten pierwszy jest wydajniejszy, ale po O/C X2 6000+ taktowany zegarem 3100 MHz, pokona go w prawie każdym zastosowaniu.

webber
komentarz
komentarz

Dobry wybór, podbij do tych 3.2GHz choćby samym mnożnikiem i będzie fajnie.

Hammer
komentarz
komentarz

Żeby nie zakładać kolejego tematu, jakie chłodzenie będzie dobre do tego procka? Jak najtańsze, chyba że będzie razem z prockiem kupowałem wersję BOX więc powinien być :).

kozman
komentarz
komentarz

Spróbuj samym boxem najpierw na 3.0 go podciągnąć.

Jak tempy będą wysokie, to dopiero stwierdź, czy box bedzie niewydolny.

Pentagram Karakorum - dobre chłodzenie.

Hammer
komentarz
komentarz

A jak ten procek stoi wydajnościowo względem Intel Pentium DC E5200 ? Nie wiem którym testom wierzyć, wszędzie inaczej.

Gość
komentarz
komentarz
A jak ten procek stoi wydajnościowo względem Intel Pentium DC E5200 ? Nie wiem którym testom wierzyć, wszędzie inaczej.

jest gorszy wydajnosciowo, w OC i starsza technologia wykonania/bardziej prądożerny...ja bym go nie kupil...

drozszych produktow AMD sie nie oplaca kupowac, jedynie te tansze do 200zl, w okolicach 300zl to tylko Intel...nawet jesli to wiąże sie z wymiana plyty glownej

Hammer
komentarz
komentarz

Przeraziłem się tym poborem energii przez procesor..... No cóż, części mają być dopiero jutro więc idę odkręcać zamówienie do sklepu i wybiorę zestaw na e5200 mam już koncepcję tyle że muszę czekać na procek tydzień, kupię to co jest aktualnie na składzie i najwyżej tydzień podziałam na procku z komputera siostry Intel Pentium D :(

webber,kozman,ya20081- plusiki dla was a temat można zamknąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.