x-kom hosting

GF 8600GT 512 DDR3 i jak zainstalować ?

Milky Way
utworzono
utworzono

Witam. Mam kartę zintegrowaną nvidie GeForce 6150SE nForce 450. Zamówiłem kartę Asus EN8600 GT 512 DDR3 Silent. Więc tak: jak zainstalować tą kartę krok po kroku na systemie Windows Vista z Biosem Award?? Dodam jeszcze, że do karty dołączane są jakieś narzędzia i płyta Asusa. W miarę jakiś pytań to piszcie, może nie wypisałem wszystkiego co ważne :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Wpinasz kartę w slot PCI-E, podpinasz zasilanie jesli z tyłu jest złącze 6-pin i powinno zaskoczyć

Jeśli nie zaskoczy to trzeba w Biosie poszukać opcji Integrated/Onboard Video i dać na disabled, zapisać Bios i włączyć kompa od nowa. Wcześniej odinstaluj sterowniki od zintegrowanej karty.

Na koniec w Windowsie instalujesz sterownik do nowej karty z płyty Asusa lub z neta zassane

Milky Way
komentarz
komentarz

OK poszukam takiej opcji w Biosie, ale wydaje mi się że nie mam takiej. A sterowniki najpierw te z płyty od karty, a potem można te od Nvidii ??

falcon1984
komentarz
komentarz

Przed włożeniem karty odinstalowujesz stare, potem wkładasz kartę, włączasz kompa i instalujesz nowe

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.