x-kom hosting

Dziwny problem wyświetlania

gildenar
utworzono
utworzono

Witam, problem z którym nie mogę sobie poradzić najprawdopodobniej dotyczy karty graficznej, a sam prezentuje sie w ten sposob, ze ekran wyswietla informacje w momencie wlaczania komputera, ale gdy ma juz sie pojawic ekran logowania windowsa wtedy ekran wylacza sie, a po mechaniczym wlaczeniu zachowuje sie tak jakby komputer byl wylaczony. Dodam, że próbowałem już zamiany kabli i ekranów, ale narazie nic nie poskutkowało. Jeżeli wiecie z czym mam problem, lub macie jakiekolwiek przypuszczenia to bardzo proszę o odpowiedź.

Gość
komentarz
komentarz

Jaką masz kartę graficzną? Firma i model?

falcon1984
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym odinstaluj sterowniki od grafiki.

Uruchom potem Windowsa normalnie i zainstaluj od nowa sterowniki od karty graficznej

gildenar
komentarz
komentarz

Mam GeForce'a 7600 GT. Zaraz spróbuje odinstalować i zainstalować sterowniki.

Gość
komentarz
komentarz

Jakiej firmy? Czy przy stawcie kompa litery są wyświetlane wyraźnie, czy może zawierają jakieś kropki? Czy przy ekranie startowym nie ma kropek? Jeżeli jest to grafa firmy Gigabyte, to na 99% może być padnięta.

gildenar
komentarz
komentarz

Tak to Gigabyte. Oby to był ten 1% ; D

Gość
komentarz
komentarz

Raczej to nie jest ten 1%. Jak odinstalujesz sterowniki, to karta będzie działać poprawnie ale po ich ponownej instalacji wystąpi ten sam problem. Objawem tego są zniekształcone literki przy starcie kompa (z kropkami) i kropki pojawiające się na ekranie ładowania windowsa - problemem są padnięte pamięci. Takich kart od Gigabyte miałem już kilka i każda miała taki sam problem. Występowało to ok 2 lata od kupna karty graficznej. Nadmieniał, że problem występował na kartach z chłodzeniem HotPipe (silent) bez wentylatora.

Loozej
komentarz
komentarz
Raczej to nie jest ten 1%. Jak odinstalujesz sterowniki, to karta będzie działać poprawnie ale po ich ponownej instalacji wystąpi ten sam problem. Objawem tego są zniekształcone literki przy starcie kompa (z kropkami) i kropki pojawiające się na ekranie ładowania windowsa - problemem są padnięte pamięci. Takich kart od Gigabyte miałem już kilka i każda miała taki sam problem. Występowało to ok 2 lata od kupna karty graficznej. Nadmieniał, że problem występował na kartach z chłodzeniem HotPipe (silent) bez wentylatora.

Zgadzam sie a kazdym slowem z tego postu, normalnie jakbys opowiadal moja historie.

Coz, pozostaje Ci zbierac na nowa karte ;;;

falcon1984
komentarz
komentarz

W życiu bym nie kupił pasywnej karty to raz, a po drugie w życiu bym nie kupił karty firmy Gigabyte

Już tyle czytałem o problemach z kartami od tej firmy, że masakra ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.