x-kom hosting

k770i plusy i minusy

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Prosze o napisanie mi plusów i minusów Sony Ericssona K770i . Poniewaz rozwazam nad kupnem tego telefonu i chce wiedziec co o nim sadzicie. Interesuje mnie czy glosno gra, ładny wyswiwtlacz oraz aparat czy ma dobry.

Gość
komentarz
komentarz

Heh mały ekranik, aparat to ma słabszy niż K800i, brak lampy błyskowej, klawisze się ścierają, wiem to wszystko bo moja mama kupiła go kupiła w Erze z złotówkę z abo 25 :P Jedyny plus to AF w aparacie, ale zanim się ustawi ostrość to hoho :D

Osobiście to bym go nie brał. Chyba że tylko do dzwonienia, bo do tego nadaje się idealnie :)

Mag Magik
komentarz
komentarz
brak lampy błyskowej

Bu! Jest :P Ale tylko jedna dioda flash w przeciwieństwie nawet do K750i czy W810i gdzie są dwie (nie wspominając, że tylko prześwietla). Ale aparat nie jest jakiś najlepszy, zoom masz tylko w trybie VGA, przesłonka od aparatu mimo, że nie wystaje poza tylną część obudowy, to dość łatwo się odsuwa, trochę za łatwo chodzi, ale jest ;) Standardowo klawiatura ma białe podświetlanie, kiedy przełączasz się w tryb aparatu, podświetlanie zmienia się na niebieskie (mi się podoba ;) ). Zdjęcia nie są złe, jak nikt Cię nie szturchnie to masz ładne 3MPx, ale lekkie przesunięcie telefonu podczas robienia zdjęcia i zdjęcie już jest rozmazane, trochę też przychodzi czekać zanim zdjęcie zostanie zrobione, AF jest dość wolny.

Dalej, wyświetlacz - jest mniejszy niż w K800i, ale bardzo dobrze odwzorowuje kolory, jest czytelny i przejrzysty, jednak to, że masz tam rozdzielczość 320x240 po bokach wyświetlacza widać "wolne" miejsce, czarny obwód, który tak sobie jest i widać, że za szybką nie jest tylko wyświetlacz, ale czarna obwódka, która została kosztem rozdzielczości.

Głośnik nie gra głośno (mam najnowsze akustyki), na pewno ciszej od k750i/w810i, nawet Nokii 6300 ale Nokie zawsze były głośne. Jakość również nie powala, przeciętnie, a że, to Cyber-Shot mamy tylko HPM-62 :( Ale mniejsza o to... bateria nie jest zła, nawet dobrze się trzyma.Standardowo w komplecie masz kartę 256MB, telefon obsługuje Flash menu. Aha, filmy które nagrywa telefon są w mniejszej rozdzielczości niż rozdzielczość telefonu, więc oglądane wydają się rozciągnięte. Klawiatura jest dość wygodna jak dla mnie, być może się ściera, ale u mnie po 4miesiącach ni takiego nie ma miejsca.

pzdr.

Gość
komentarz
komentarz

dzieki.:) ale i tak jestem na niego zdecydowany. podoba mi sie. mysle ze nowy dostane za 400zl :) bo ja mam LG KG 800 i chce go sprzedac mam gwarancje i wszystko! kto chetny to psiac na gg 7632116

Gość
komentarz
komentarz

Mag Magik dioda to nie lampa błyskowa :P Prawdziwą lampę bływkową ma K800i :P Nie polecam K770i... nie udał się im...Flash menu? Tak, ale tylko na niebrandowanym sofcie, np. na sofcie ery nie da się....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.