x-kom hosting

Problem z wypaleniem audio CD

martuhasz
utworzono
utworzono

Witam.

Niedawno kupiłam nowy zestaw komputerowy i już pojawił się pierwszy problem a mianowicie nie da się nagra płyty Audio CD. I kompletnie nie wiem czy to jest wina nagrywarki, czy może czegoś zupełnie innego jednak temat umieszczam tutaj.

Mam nagrywarkę LG z LightScribe, bez problemu nagrywa CD lub DVD z danymi, jednak przy Audio dochodzi do którejś ścieżki (czasem w połowie, czasem przy końcu, czasem na początku - zależy jak jej się spodoba) i nagle wyskakuje komunikat "nie można zakończyc ścieżki" i nagrywanie jest przerwane. Do tego oczywiście marnuje się płyta. Myślałam, że to może wina Nero i zainstalowałam inną wersję, pościągałam pare innych darmowych programików do nagrywania ale niestety w każdym jest ten sam problem. Jeżeli chcę nagra przez Media Player to to samo. Nie wiem już co robi a bardzo mnie to irytuje. Jak sądzicie w czym tkwi problem? Proszę o jakieś rady.

cusek
komentarz
komentarz

Jeśli mówisz że to nie sprawa softowa, taśmy dobrze podłączone?

Według mnie może być to wadliwy sprzęt. Gwarancja jest?

martuhasz
komentarz
komentarz

Nie wiem czy dobrze, bo kumputer kupiłam w ProLine a tam sami składają więc kto wie może coś w tym jest. Cholerka tylko dziwnie, że inne płyty wypala a akurat Audio nie. To chyba jednak nie pozostaje mi nic jak tylko tam pójśc, no chyba, że ktoś jescze coś wymyśli ;)

cusek
komentarz
komentarz

Sprawa faktycznie dziwna, proline dobry sklep lecz to jeszcze nie znaczy że pracują specjaliści, wręcz przeciwnie, nagrywanie audio odbywa się nie co inaczej niż danych. Jakich używasz płyt zawsze tych samych?

martuhasz
komentarz
komentarz

Różnych, jakie akurat kupię, używałam specjalnych płyt do nagrywania AudioCD dopóki dwie się nie zmarnowały, potem eksperymentowałam już na tańszych, ale kupuje raczej różne rodzaje. I już mnie nosi bo jutro sylwester i nie ma jak muzyki nagrac :P;)

cusek
komentarz
komentarz

Czyli to nie wina płyt, dla mnie to sprawa fizyczna, sprzętowa, możesz spróbować na innym komputerze chodź jeśli jest gwarancja to bym nie cudował.

martuhasz
komentarz
komentarz

No to może nie będę cudowac, tylko się poprostu do nich przejdę :) Dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.