x-kom hosting

kóry dysk wybrać?

flint
utworzono
utworzono

Prosze o pomoc w wyborze dysku przenośnego o pojemności 1000gb interesują mnie te dwa modele i nie wiem który wybrac

1000GB DYSK ZEWNĘTRZNY SAMSUNG 1000 GB 32MB SKLEP (514949319) - Aukcje internetowe Allegro

ZEWNĘTRZNY DYSK SEAGATE 1000 GB 32MB PROMOCJA ! (516823522) - Aukcje internetowe Allegro

jesli ktos sie orientuje w tym temacie to prosze o takie informacje jak np który jest lepszy i czym sie różnia te dyski.

mile widziane tez inne propozycje

Weacky
komentarz
komentarz

Tylko te dwa dyski wchodzą w grę?

Ja na Twoim miejscu brałbym sprawdzony Western Digital WDH1CS10000E

JakG83
komentarz
komentarz

Samsunga bym nie brał mimo wszystko. co do Seagate to jest to wybór godny uwagi. Jednak jak kolega powyżej polecałbym na dysk zewnętrzny CAVIAR 1TB WDH1B10000E 7200 16MB

flint
komentarz
komentarz

te dwa dyski co mi proponujecie mają 16mb a dysk seagate i samsunga 32mb tylko problem polega na tym ze nie wiem co to sa za oznaczenia jesli mozecie to w miare po ludzku mi to wytłumaczcie z góry dziekuje

JakG83
komentarz
komentarz
Pamięć buforowa

Kiedy system operacyjny domaga się danych, dysk twardy nie tylko dostarczy informacji, która jest wymagana, ale także zapełni swój bufor pamięci danymi, których procesor zażądałby w następnej fazie. Teoretycznie im większy jest bufor pamięci, tym płynniej będzie odbywać się transfer danych.

Przy 32mb pamięci jak uruchomisz jakąś aplikację, która obciąży dysk to ten 32mb lepiej to zniesie i szybciej udostępni dane niż ten 16mb.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.