x-kom hosting

GTX295 SLI czy Quad SLI

Art09
utworzono
utworzono

Witam Was, jako że jesteście znawcami sprzętu, chciałbym się was zapytać czy jak połączymy 2x GTX 295 w SLI to będzie się to nazywało SLI czy Quad SLI ?

Bo jak wszyscy wiemy w Radeonie HD4870x2 nie można podłączyć trzeciej takiej karty, jak i w 9800GX2. W przypadku 2x 9800GX2 nazywa się to Quad SLI ponieważ mamy dwa procesory graficzne a jak wiemy GTX295 także będzie posiadała dwa procesory graficzne. I moje pytanie czy to będzie się nazywało Quad SLI czy SLI ? i jeżeli Quad SLI to nie będziemy mogli połączyć trzeciej takiej karty ?

faciek
komentarz
komentarz

Tak dokładnie to będzie QUAD i nici z trzeciej ale raczej bym wybrał opcje dwie 280 gtx niż jedną 295 gtx Choć ucieszyło mnie to że Nvidia znowu zrobiła najszybszą grafikę na świecie i Radek Słynny HD 4870 X2 jest gorszy aż o 30%

Gość
komentarz
komentarz

Karta nie ma w nazwie x2 "GTX295x2" tak jak 8800GX2 czy 7900GX2 wiec nie wiem co to bedzie :P moze bedzie mozna nawet 3 wlozyc do plyty glownej :)

ps. karty jak GTX280 w SLI nadaja sie tylko przy wysokich rozdzielczosciach co najmniej Full HD zeby spadku FPS'ow nie bylo

Art09
komentarz
komentarz

Mnie się jednak wydaję że nie będzie można połączyć w Tri-SLI. Ta karta to podobno inaczej 2x GTX260

gostek
komentarz
komentarz
Ta karta to podobno inaczej 2x GTX260

tak, gtx295 to jest 2xGTX260 core 216.... tylko ze w jednej obudowie ;p

Art09
komentarz
komentarz

No więc wychodzi na to że będzie je można połączyć tylko w Quad SLI.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.