x-kom hosting

Nintendo WII

tuxedoking
utworzono
utworzono

Witam,

mam pytanie - jak podłączyć WII do internetu i jak poprawnie zainstalować na nim Operę. Dalej, jak korzystać z puntków etc. Chciałbym najlepiej link do jakiejś zdrowej instrukcji bądź Waszą pomoc. 'Krok po kroku' :>

zygzak
komentarz
komentarz

Musisz mieć dostęp do Wifi , lub zwykłego kablowego połączenia. Dla kabla musisz mieć przejsciowke (adapter) na usb

a jeżeli masz modem koło siebie który oferuje usb to go podlaczasz no i tak , włączasz w opcjach Wiiconnect24 (poszukaj , na jakiejs stronie bedzie) i wszystko ustawiasz , nie bedzie problemow.

Jak masz wifi to wlaczasz hotspota czy tam jakas opcje i wchodzisz w opcjach w Wiiconnect 24 i ustawiasz na bezprzewodowe polaczenie no i pozniej nie ma klopotow.

Co do opery to bedziesz mial kanal zakupow (dokladnie ci nie powiem czy to ten bo ja nie mam neta do wii i mam uzywane)i musisz miec ilestam punktów - czyli ogolem 500 punktow , chyba dostajesz 5000 w zestawie , a jak nie to kupisz

gdzies w empiku czy na necie.

no to wszystko. a opere sam obczaisz :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.