x-kom hosting

instalator windows nie widzi dysku

sweder7
utworzono
utworzono

Witam, otóz moj problem polega na tym że miałem 3 partycje na dysku WD 2000 Caviar SE były to: C, D i E. Postanowilem zwiekszyc wilekosc C kosztem D. Pod instalatorem win xp usunalem D a nastepnie zabrałem sie za usuwanie C w tym momencie zrestartowałem nie chcacy komputer.... i tu zaczyna sie problem teraz w momencie rozruchu plyty instalacyjnej xp wyskakuje mi napis tak jak powinien czyli sprawdzanie konfiguracji komputera tak jak zawsze na poczatku po czymon znika i zostaje samo ciemne tło. Brak jest przejscia do nastepnego etapu jakim bylo kopiowanie plików do instalacji. Ciemne tło sie utrzymuje przez długi czas i nie ma kontynuacji procesu instalacji..... a mimo to dysk jest widoczny w BIOS-ie. Na E zostały dane które chciałbym jeszcze zobaczyc... Czy miał ktos podobny problem?

ReaveN
komentarz
komentarz

sproboj tak jesli masz stacje dyskietek wloz dyskietke i plyte od plyty glownej

uruchom kompa i zrob tak jakbys chcial wlaczyc instalke windowsa potem on przekopiuje ci dane na dyskietke i zainstaluj system z ta dyskietka

sweder7
komentarz
komentarz
sproboj tak jesli masz stacje dyskietek wloz dyskietke i plyte od plyty glownej

uruchom kompa i zrob tak jakbys chcial wlaczyc instalke windowsa potem on przekopiuje ci dane na dyskietke i zainstaluj system z ta dyskietka

Dzieki wielkie po cąłodniowym skanowaniu HDD Regenatorem zrobilem tak jak mi napisałes i.... poszło dzięki wielkie !!!!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.