x-kom hosting

Problem po zmianie karty graficznej

maateoo18
utworzono
utworzono

Zmienielem mojego GF 6600GT na GF 8600GTS, jednak w grach nei widze praktycznie zadnej roznicy w ilosci fps. Karta jest uzywana jesli ma to jakies znaczenie. Ktoś mi powiedzial ze powinienem zmienic jej bios, co o tym myslicie?

Prosze o poradę

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj resztę sprzętu: proc, ram, zasilacz itd.

maateoo18
komentarz
komentarz

P4 3,2GHz

2GB DDR2

Mustang 400W

Płyta Gigabyte 915P

falcon1984
komentarz
komentarz

Proc jest slaby i blokuje możliwości nowej karty ---> stąd też brak poprawy płynności w grach

Han
komentarz
komentarz

Jak byś wymieniał proca to pomyśl także nad zasilaczem coś pokroju fortrona 400 w

maateoo18
komentarz
komentarz

To chyba nie dobrze.... ;/

Gość
komentarz
komentarz

znajomy mial P3,2ghz i GTS'a a wczesniej wlasnie 6600 128DDR (ale nie GT) i tez nie poczul wielkiej roznicy, po wymianie sprzetu na nowa plytke glowna 2gb ddr2 i Athlon'a x2 to wtedy dopiero poczul kopa :P, to bylo kilka miesiecy temu wiec GTS jeszcze byl bardzo dobry :)

maateoo18
komentarz
komentarz

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=82763

do tego moge włożyć lepszy proc? nie wiem czy mnie nie wkrecaja, kupowalem plyte jak jeszcze core 2 duo nie bylo (w wigilie minelo 3 lata od odebrania)

wiec jak z tą płytą?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.