x-kom hosting

Problem z wymianą zasilacza

Haufos
utworzono
utworzono

Witam, posiadam zasilacz Feel 300W i chciałem go wymienić na Chiefteca 560W. Tylko że pewien kabel jest podpięty do przedniej części obudowy, do której dostałem się odginając małą elipsę której obwód był wylutowany w tej części... Więc do rzeczy: teraz nie wiadomo, co z nim zrobić. Wygląda, jakby był podłączony do miejsca w którym jest guzik startowy... nie ma, tak jak reszta części, tak jakby "wypinki" :P, to znaczy nie wiadomo co z tym teraz zrobić... Ktoś mi poradzi, jak mógłbym dokończyć demontaż? Z góry dzięki :)

snip91
komentarz
komentarz

Tak połączone były stare zasilacze AT, które trzeba było wyłączać "Powerem". Możesz zrobić zdjęcie, bo nie wiem o co dokładnie Ci chodzi?

Haufos
komentarz
komentarz

Udało mi się wszystko ustawić w komputerze, chociaż zajęło mi to 5h :D Tylko mam jeden problem; nie mam dźwięku i nie wiem czym to jest spowodowane :/

W necie nie udało mi się znaleźć przyczyny :(( Może nie podpiąłem jakiegoś kabelka?

Przy włączaniu GTA SanAndreas wyświetla się komunikat: "Nie odnaleziono karty dźwiękowej!"

dawid11113
komentarz
komentarz

zainstaluj od nowa sterowniki.

Haufos
komentarz
komentarz

Właśnie z tym mam problem... Prosiłbym o zamknięcie, założę temat gdzie indziej :/ (w dźwięku)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.