x-kom hosting

Jaką karte graficzna do zestawu

kuba1993
utworzono
utworzono

Intel Core 2 duo e4500 2.2 ghz

nvidia geforce 6200 turbocache-teraz mam tą

gigabyte GA-73PVM-S2H

szukam karty tak najlepiej do 300 stowek.

zasilacz tez wymieniam i wezme Be quiet 450W albo AMACROX WARRIOR 450W albo cos modecoma(chyba ze polecacie cos innego)

a karte chce wziasc taka zeby np. King's bounty:legend i undercover mogły spokojnie pojsc

Mag Magik
komentarz
komentarz

W tej cenie grafikę możesz wziąć Radeon'a HD4670 512MB od HIS'a. Ewentualnie jeśli spotkasz po jakiejś okazyjnej cenie 9600GT, ale z tym będzie trudniej. Jeśli chodzi o zasilacz, złe to one nie są, ale w tej cenie można było mieć Corsaira VX450 lub OCZ 500W rev.2 z większą mocą na +12V. Ewentualnie jeszcze taniej Pentagram PSF 460-P12S ~160zł ale będzie trochę słabszy i w tym porównaniu głośniejszy, ale to tylko kwestia wyjątkowej ciszy tych dwóch poprzednich.

mysha
komentarz
komentarz

KLIK KLIK. Mi polecili tą to i ja CI ją polecam, z tego co się orientuję i drążyłem ten sprzęt w internecie w różnych testach to nie dostaniesz nowej karty z gwarancją lepszej od tej za 300zł.

Mag Magik
komentarz
komentarz

HD4670 jest jakby następcą już dość wysłużonego HD3850. Oferuje zbliżoną wydajność, za niższą cenę, do tego ma znacznie mniejszy pobór prądu. Tutaj przykładowy test przedstawiający możliwości obu tych kart: http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=482&...tr_str_numer=14

kuba1993
komentarz
komentarz

a jak wyglada ten chieftec jesli chodzi o glosnosc??

i jeszcze jedno... co to jest szyna pamieci??

bombeleq
komentarz
komentarz

Bardzo cichy jest ale to baaardzo :)

kuba1993
komentarz
komentarz

czytalem sporo opinie o tym chieftec ze jest cichy i drugie tyle ze glosny wiec sie boje troche

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Cichy słyszę go czesto w akcji u brata :!: Nie jest moze ultra cichy jak Corsair itp. ale jest ok :)

mysha
komentarz
komentarz
HD4670 jest jakby następcą już dość wysłużonego HD3850. Oferuje zbliżoną wydajność, za niższą cenę, do tego ma znacznie mniejszy pobór prądu. Tutaj przykładowy test przedstawiający możliwości obu tych kart: http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=482&...tr_str_numer=14

Tak, ale chyba jednak HD 3850 do POWERCOLOR jest wydajniejszy od tego HD 4870 przynajmniej w większości gier.

Poza tym jest tańszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.