x-kom hosting

MSI 9600gt

zabielak
utworzono
utworzono

Witam , mam zamiar zakupic ostatnia czesc do mojego nowego kompa a mianowicie jest to MSI 9600GT. Problem polega na tym ze na tej aukcji http://allegro.pl/item513319951_msi_geforc...60_2100_oc.html w obudowie karty znajduje sie jakis dziwny , mały radiator (na 2 zdjeciu jest ok) . Napisalem juz do nich maila , pierwszy raz widze ta karte z takim chlodzeniem Oo , czy ktos moze powiedziec czy to az tak znaczaco wplywa na temp. karty?? z gory dzieki

Wiec jak ?

Lipton
komentarz
komentarz

Jest to świetne chłodzenie, karta bije inne 9600GT na łeb i szyje ;)

zabielak
komentarz
komentarz

TO ja wiem , i dlatego ja biore. Ale chodzi mi o zupelnie inny szczegol, a mianowicie sami zobacznie - pod czerwona oslona karty jest maly radiator (fotka 1 i 3) na 2 zdjeciu jest zas normalny. I wlasnie o ten szczegol mi chodzi czy to nie wplynie na temperature itp

http://global.msi.com.tw/uploads/prod_bbb0...6bb9bfa0199.jpg tutaj mozemy zobaczyc wszystko dokladnie, tylko wlasnie czy te chlodzenie v127_v2 nie jest gorsze od poprzednika??

fball
komentarz
komentarz

ta pierwsza to wersja z alu HT a ta druga ma chłodzenie podobne do tej od palita zato witatrak pewnie cichszy no i wszystko osłoniete czerwonym plastikiem :) ta druga wersja chłodzenia jest troche słabsza.

Lipton
komentarz
komentarz

Teraz dopiero zauważyłem to ;)

Tak druga wersja będzie słabsza, gdyż pod wentylatorem nie ma tego "dużego" radiatora. Jak widać w pierwszej wersji ciągnie się on pod osłoną od samego początku karty, aż po koniec wentylatora, natomiast w drugiej wersji zastosowane jest coś takiego jak wyżej kolega wspomniał czyli chłodzenie Palita.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.