x-kom hosting

GeForce 5200 Fx 256mb

osendos
utworzono
utworzono

Mam problem,gdyż zakupiłem sobię kartę GeForce FX 5200 do mojego komputerka.

I wszystko by było dobrze,gdyby nie fakt iż nie czyta większości gier.

Po 1. gram w Counter-Strike 1.6 gdzie wszystko ładnie chodzi.

Po 2. Chciałem zagrać w GTA SA i gdy uruchamiam grę piszę mi na środku minitora BRAK ZASIĘGU

Po 3. To samo z tym BRAK ZASIĘGU mam z grach z gazet,z każdą grą którą instaluje po włożeniu nowej karty,jakby monitor lub karta nie czytała gry,ten napis BRAK ZASIĘGU to napis na monitorze jak wyłączam kmputer więc nie wiem dlaczego pojawia się jak uruchamiam gry. ;/

A i oczywiście mój komputer spełnia wymagania GTA SA czy innych gier "nawet te z gazet" nie czyta..

Procek: Intel Celeron 2.8 MHz

RAM: 768 ram

Karta: GeForce 5220 FX 256mb

Monitor:LCD '17

Nie wiem co z tym zrobić,a wymagania spełnia.. proszę o pomoc ;(

Mag Magik
komentarz
komentarz

Brak zasięgu, czy brak sygnału? ;)

Wina może leżeć po stronie sterowników. Bo na tym komputerze powinieneś pograć chociaż na niższych detalach w GTA SA.

zainstaluj ForceWare 56.72.

(aby pobrać kliknij na >> Primary Download Site << w okienku International)

Przed instalacją powyższego sterownika odinstaluj najpierw obecny:

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVER /usuń/)

Po zakończeniu instalacji powyższego sterownika i po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.