x-kom hosting

Sapphire X1650 - problem

Badzio
utworzono
utworzono

Mam problem z karta graficzna Sapphire X1650.Wczoraj komputer chodzil dobrze.dzisiaj wlaczylem komputer to na monitorze wyskakuje napis Input Signal out of Range i dalej sie nic nie pokazuje a komputer chodzi.Gdy wkladam inna karte graficzna wszystko chodzi normalnie.nie wiem co zrobic.prosze o pomoc.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Wprowadzałeś jakieś zmiany w sterownikach, rozdzielczości/częstotliwości odświeżania?

Przejdź w tryb awaryjny i odinstaluj sterowniki od karty graficznej i zainstaluj nowe.

Pobierz i zainstaluj ATI Catalyst 7.10. Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni:

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c

Badzio
komentarz
komentarz

no wlasnie zmienialem. zmienilem chyba antialiasing na x2 lub x4. rozdzielczosci i czestotliwosci odswiezania nie zmienialem. zaraz wyprubuje to co napisales. jesli zadziala to bede ci wielce wdzieczny.

btw. Kaliber 44 4ever ;p

niestety nie pomoglo. czy na karcie graficznej sa zapisywane ustawienia??jak tak to czy da sie je jakos zresetowac??

Mag Magik
komentarz
komentarz

Mi ten komunikat wskazuje na za wysokie ustawienia odświeżania, bądź rozdzielczości, które nie są obsługiwane przez monitor.

Badzio
komentarz
komentarz

czyli musialbym zmienic rozdzielczosc na mniejsza na tej starej karcie( tej co wszystko chodzi ok) i potem wlozyc ta nowa??czy format dysku glownego pomogl by cos w tej sytuacji jak inne sposoby zawiada??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.