x-kom hosting

Problem z dyskiem wd5000aaks

jacek9313
utworzono
utworzono

Cześć. Mam problem z nowym dyskiem wd5000aaks. To znaczy po kupieniu po około tygodniu pracy pojawił się na dysku bad sektor. Dysk oddałem do naprawy i otrzymałem nowy. Ten dysk po około tygodniu pracy też miał ten sam problem tzn. 1 bad sektor. Dysk znowu mi wymieniono na nowy. Nowy dysk tym razem od razu był uszkodzony i nawet się nie uruchomił(coś pukało w środku i pełno bad sektorów). Dysk po raz kolejny mi wymieniono. Tym razem pochodził mi trzy tygodnie zanim pojawił się bad sektor. Czy może mi ktoś powiedzieć czy to może być problem innych podzespołów komputera czy po prostu mam ogromnego pecha do dysków.

Moja konfiguracja sprzętu to

Typ procesora Intel Pentium 4, 2666 MHz (18 x 148)

Nazwa płyty głównej ASRock P4VT8+ (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

Mikroukład płyty głównej VIA VT8763 Apollo PT800

Pamięć fizyczna 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce 7600 GS (256 MB)

Zasilacz CHIEFTEC GPS-400AA-101A 400W

snip91
komentarz
komentarz

Raczej wina dysku, może wadliwa partia.

Poproś o zwrot pieniędzy i kup Samsunga 640GB.

dar55
komentarz
komentarz

lub partia wadliwa lub dają ci ten sam dysk :D , zaznacz go delikatnie w miescu mało widocznym

rafalluz
komentarz
komentarz

Mogło też być uszkodzenie mechaniczne przy transporcie (zwłaszcza, jeżeli dysk się nie uruchomił wcale), raczej masz po prostu dużego pecha.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.