x-kom hosting

Pomocy!

Grocek
utworzono
utworzono

Witam! Jeśli chodzi o nagrywarki jestem kompletnie "zielony". Posiadam nagrywarke Lite-On DVDRW SHM-165P6S, ale cały problem w tym że nie mogę nagrać NIC na płyty DVD, nagrywam MP3, VCD, lecz nie moge nagrać nic na DVD, za każdym razem kiedy próbuje pojawiam mi się komunikat że "Nagrywanie z prędkością 48x nie powiodło się." Nagrywam w Nero StartSmart czy coś takiego.

Za jakiekolwiek informację dziękuje z góry ;)

Pozdrawiam!

falcon1984
komentarz
komentarz

1. Jaka wersja Nero ?

2. Jakie płytki (firma) ?

3. 48x na płytkę DVD ?

Grocek
komentarz
komentarz
1. Jaka wersja Nero ?

2. Jakie płytki (firma) ?

3. 48x na płytkę DVD ?

Nero Express 6

Firmy to już były różne: Sony, Platinium, naprawde wiele.

Co do trzeciego to nie zorumiałem.

karolpol
komentarz
komentarz

właśnie też się dziwie co do trzeciego nagrywanie płyt dvd z prędkością x48 ? o mój Boże... a może te nero to tylko wersja free i można nagrywać tylko cd ?

Grocek
komentarz
komentarz

To pełna wersja Nero. Co do reszty, jak już pisałem na początku "jestem zielony" ;)

karolpol
komentarz
komentarz

spróbuj innym programem np. Alkohol 120%

Mag Magik
komentarz
komentarz

Grocek po prostu zmniejsz prędkość wypalania krążków z 48x do 16x, lub 8x tutaj masz maksymalne prędkości zapisu dla twojej nagrywarki przy różnego rodzaju płytach: LiteOn-SHM-165P6S

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.