x-kom hosting

Jak Nagrać Bootowalną Płytę CD / DVD Zawierającą

Wieszak
utworzono
utworzono

Witam,

tak jak w temacie ;)

Nagralem dwie plytki CD (pierwsza przez nero, druga przez ultraiso) i obie nie dzialaja poprawnie.

Po ustawieniu kolejnosci bootowania w biosie, po restarcie komputera widze jedynie napis "BOOT FROM CD" i podloge "_".

Nic sie nie dzieje, na tej fazie powinienem moc wpisac komende do przywrocenia starego biosu w formacie .bin, znajdujacego sie na plycie,

ale niestety nie ma takiej opcji.

Najbardziej bylbym wdzieczny, gdyby ktos zechcial wrzucic w neta gotowy do wypalenia obraz z plyty, zawierajacy program ATI Flash wraz z biosem do Gigabyte HD4850 Zalman 512MB (625/993Mhz), o jakiejs prostej nazwie mp bios.bin.

Jesli jednak nie jest to mozliwe, prosilbym o rade jakim programem i jak krok po kroku nagrac nosnik,

ktory w pelni zadowoli moje oczekiwania, ktore wymienione zostaly powyzej.

Z gory bardzo dziekuje za pomoc :)

Oczywiscie beda + ...

dezerter
komentarz
komentarz

hehe, wystarczy Ci sam startowy dysk z nero;] resztę plików (czyli ati flash, bios itp.) skopiuj sobie na partycje np. C:\

po uruchomieniu dysku wystarczy wpisac C:\ nazwę biosu itp, zależy co chcesz zrobić;] Ja wymuszałem flash biosu tym sposobem karty nvidia jak i ati i zawsze kończyło się powodzeniem.

pozdr

rcwawa
komentarz
komentarz

mozna i tak ale wtedy dochodza dodatkowe komendy co dla niektorych moze utrudnic sprawe.

Tu masz w miare prosty przepisz na bootowalna plyte http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/howto/ind...?sm=easycd/boot

pobierz sobie ten program i jak juz pokonasz opcje emulacji dyskietki i pojawi Ci sie okno wyboru plikow to wybierasz wszystkie pliki z folderu z atflash'em i swoj backup biosu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.