x-kom hosting

Grafika do 300zł

mysha
utworzono
utworzono

Poszukuje karty graficznej, do grania na PCI-E, najlepiej z apollo, wole z allegro nie brać ale jak już coś będzie lepszego to czemu nie. Na kartę mogę przeznaczyć 300zł max 330zł z przesyłką.

Mój zestaw: Athlom x2 4200+ , zasilacz Mode com Fell 400w który też niedługo zmieniam, ale najpierw grafikę.

No i proszę o pomoc.

Gość
komentarz
komentarz

PowerColor HD3850 512MB 256BIT DDR3 ;)

mysha
komentarz
komentarz

Jakiś link do tego?

mysha
komentarz
komentarz

I zagram na tym w m.in. GTA IV?

Gość
komentarz
komentarz
I zagram na tym w m.in. GTA IV?

Na "średnich" detalach zagrasz ;)

mysha
komentarz
komentarz

Bez zacięć? Czy z 10ftp? W tej cenie już nic lepszego nie wyrwę? A takie tytuły jak Gothic 3 czy gothic 3 zmierzch bogów

wiedźmin zagram? Ile w 3DMark03 wyciągnę pkt? W tech chwili mam malutko 1600 pkt będzie chociaż z 6000 pkt?

I jeszcze jedno, mam stary monitor sony 17" Czy w zestawie jest przejsciówka do tego monitora?

Gość
komentarz
komentarz

Czy bez zacięć?... tego nie wie nikt ponieważ GTA IV jest źle zoptymalizowane.

Co do 3DMark03:

Ile punktów uzyskasz zależy także od reszty podzespołów komputera. Tego nie da się określić ;)

mysha
komentarz
komentarz

No dobra zdaje się na twoją wiedzę, sam wczesniej się nad nią zastanawiałem albo jakąś 88GT z 300 cos mb ale ta HD chyba lepsza nie?

Jest w tym zestawie ta przejściówka na stare monitory? Bo tam nic nie pisze oprócz 'okablowanie"

Gość
komentarz
komentarz
No dobra zdaje się na twoją wiedzę, sam wczesniej się nad nią zastanawiałem albo jakąś 88GT z 300 cos mb ale ta HD chyba lepsza nie?

Do 300zł lepszej (nowej) karty graficznej nie znajdziesz ;)

mysha
komentarz
komentarz

Jest w tym zestawie ta przejściówka na stare monitory? Bo tam nic nie pisze oprócz 'okablowanie"

I jeszcze, ta karta jest na szynie PCI-E 2.0 czy na mojej płycie będzie to ok? a plyta to FOXCONN A690GM2MA-8KRS2H

Gość
komentarz
komentarz

Jest przejściówka na stare monitory (CRT) ;)

Ta karta graficzna pasuje do twojej płyty głównej ;)

mysha
komentarz
komentarz

I o to chodzi, wielkie dzięki przyjacielu, już się odwdzięczam.

I jeszcze jedno, mam zintegrowaną grafikę. Jak dorzucę tą HD3850 to muszę coś w biosie mieszać? jak tak to co i gdzie mam ego szukać?

Tak się teraz zastanawiam czy ta karta nie była by lepsza od HD3850 ?

KLIK KLIK

kfasny
komentarz
komentarz

lepsza będzie HD3850. jak teraz masz zintegrowana grafikę i sterowniki które sam system zainstalował to wystarczy ze włożysz nowa kartę i zainstalujesz do niej sterowniki.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Na tej karcie zagrasz na High i sporej rozdziałce http://www.allegro.pl/item516753713_palit_..._gddr3_bcm.html najlepsza propozycja do 300zl warto zalicytować :)

I wymień zasilacz bo ten nie pociagnie bezpiecznie nowej karty :(

mysha
komentarz
komentarz

Niestety już zamówiłem, zależało mi abym dostał kartę jeszcze w tym roku ;) A kurierem prawdopodobnie się uda.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.