x-kom hosting

Potoczny Bluescreen

Bondziorno
utworzono
utworzono

Czasami mam tak że jak włączam jakąś grę ( i jest tzw " Wysiłek karty graficznej " ) wyskakuje mi BlueScreen na 1 sekunde i od razu restart... Zawsze robię formata i wtedy wszytko jest ok ale to zawsze po jakis 3 miesiacach użytkowania wraca ..... :( Również przy zainstalowaniu Visty mam taka sytuacje iż : Vista sie zainstaluje wszystko elegancko , instaluje sterowniki do wszystkiego oprócz karty , robie (uruchom ponownie) noi wszytko git pozniej instaluje karte graficzna robie uruchom ponownie i gdy pasek windows się załaduje wyskakuje mi bluescreen .............. :(:(:(

Myśle czasami że to może być od zasilacza (350 ) ale nie wiem wole zobaczyć opinie ludzi którzy sie lepiej znają na takich przypadkach ;(

Aha mój konfig oprócz zasilacza to :

Płyta Główna : Asus P5VD2-VM/SI

Karta Graficzna : nVidia GF 8600 GT 256 DDR 2

Procesor : Intel Core 2 Duo E4500 2200 MHz

Ram : 2046 MB 667 mhz Hynix

Dysk : SAMSUNG HD250HJ (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Thx za pomoc i za zainteresowanie się... :mellow:

No jak narazie nikt nie ... to zle... no ale co tam może się trafi fachowiec ... :(

Ale lipa dalej nikt nie wie...?

falcon1984
komentarz
komentarz

Jakiej firmy to jest zasilacz, podaj dokładnie

350W słabej firmy to bardzo możliwa przyczyna problemu, inna to nieustawione pamięci w Biosie (timingi i napięcia)

Bondziorno
komentarz
komentarz

Nawet nie wiem raczej z tych gorszych czyli syf... ;/

No mi też się wydaje że to ten zasilacz , bo to jest porażka... ale niedługo zmienie na 450.

Acha a jeżeli to nie zasilacz to jak moge sprawdzić czy te (timingi i napięcia) w Biosie są poprawne troche się na tym nie znam sory że sie pytam o takie rzeczy... ;/ :(

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli to no-name 350W to raczej na 99% jego wina, zwłaszcza że w grach to się dzieje czyli jak soię pojawia dodatkowy pobór mocy

A timingi i napięcia to trzeba się dowiedzieć jakie są zalecane do twoich pamięci i ustawić w Biosie wg tych wartości

rafalluz
komentarz
komentarz
Nawet nie wiem raczej z tych gorszych czyli syf... ;/

No mi też się wydaje że to ten zasilacz , bo to jest porażka... ale niedługo zmienie na 450.

Acha a jeżeli to nie zasilacz to jak moge sprawdzić czy te (timingi i napięcia) w Biosie są poprawne troche się na tym nie znam sory że sie pytam o takie rzeczy... ;/ :(

450 no-name to może nawet być z deszczu pod rynnę.

Zostań przy sprawdzonych markach i nie dawaj się zwieść dużym liczbom za małą cenę (chyba, że kupiłbyś np. Fortrona HLN, czyli sprawdzoną markę właśnie :P)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.