x-kom hosting

Problem z Radeonem HD 4870

adacho2012
utworzono
utworzono

Postaram się opisac swoj problem krótko. Przedwczoraj zmieniłem karte na nowego Radeona Hd 4870 1GB. Ściągnąłem najnowsze sterowniki wszystko dobrze szło odpaliłem Far Cry 2 na maxymalnych detalach i rozdzielczości wszystko działało. Wczoraj dostałem przegraną grę Spore i podczas instalacji nastąpiła zwiecha systemu , nawet nie dało sie zresetowac. Wyłączyłem z prądu, włączyłem po jakimś czasie pokazały sie jakieś szrae kwadraty potem rozpoznałem że ładuje sie windows a potem ciemnośc, potem komputer sam sie zresetowal i tym razem włączył już bez obrazu. Nie miałem co robi włozyłem swojego starego GeForce :) i odinstalowalem sterowniki Ati. Wyłączyłem komputer włożyłem znowu radeona. Przez chwilę normalny obraz potem Blue Screen i błąd mówiący coś o tym że sprzęt może byc wadliwy bądź sterowniki, a błąd wystąpił z powodu niekończącej się pętli. Reset komputera znowu dziwne pikselowate kwadraty znowu reset tym razem brak obrazu karta na tyle ciepła że można by na niej smażyc jajecznice :). Nie wiem co jest nie tak i proszę o pomoc lub ewentualne rady. Żeby nie było mam zasilacz Corsair 550 Watt i podłączyłem do karty ten 6 pinowy kabelek :):P takze z tym chyba nie ma problemu .

Moja konfiguracja

Płyta główna : Asus P5N-D

Procesor: Intel C2D E6750

Pamięc RAM: GOOD RAM 2x 1GB 533 MHz

Zasilacz: Corsair VX550W

Karta Grafiki: MSI R4870-T2D1G (HD 4870 ten co nie działa )

Jeszcze raz proszę o pomoc :).

Wieszak
komentarz
komentarz

Probowales resetowac BIOS zworka Clear CMOS badz po przez wyjmowanie baterii od BIOS'u ?

adacho2012
komentarz
komentarz

Jeszcze nie, już to robię :)

Wieszak
komentarz
komentarz

i jak? dało to jakiś efekt?

adacho2012
komentarz
komentarz

EEE karta działa ale tym razem po odpaleniu FarCry 2 tak jakby widzialem same tekstury otoczenia bez modeli domów czy zabudowań niczego jakby same tło do tego obraz dziwnie skakał

tym razem znowu pojawiły się dziwne kwadraty i skaczące piksele po zresetowaniu znowu nie było już obrazu, karta ciepła jak piec zdaje sie że to z tego powodu

jest jeszcze coś co moge zrobic zanim oddam go do reklamacji?

Wieszak
komentarz
komentarz

odinstaluj sterowniki i wgraj je ponownie, sprobuj odpalic gre na innym systemie (tzn. czystym).

Jesli to nie pomoze to chyba pozostaje tylko i wylacznie reklamacja ;)

adacho2012
komentarz
komentarz

Okej to dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.