x-kom hosting

Problem z udostępnieniem plików

AdHi
utworzono
utworzono

Witam . Mam problem , taki że kiedy chcę pobrac plik z internetu , pokazuje mi się takie coś:

"Plik C:\************************.rar nie może zostac zapisany , ponieważ nie można odczytac pliku źródłowego.

Należy spróbowac później lub skontaktowac sięz administratorem serwera."

Kolega pobrał mi ten plik i przesłał mi go , kiedy już udało się rozpakowac , przy próbie uruchomienia pokazuje się :

" System Windows nie może uzyskac dostępu do określonego urządzenia , ścieżki lub pliku.Możesz nie miec odpowiednich uprawnień , abo uzyskac dostęp do elementu."

Mam konto moje (administrator) i gośc (wyłączone).Co mam zrobic abym mógł pobrac i żeby to chodziło?

No nikt nie pomoże?To ważna sprawa!!

cusek
komentarz
komentarz

Pobierasz z internetu czy z sieci? Bo jeżeli internet to co ma do tego udostępnianie?

AdHi
komentarz
komentarz

No z interneru pobieram . Mojemu koledze sie to pobralo sie i działa bez problemu , a mi nie chce sie pobrac. A nie wiecie jak to udostępnic?

cusek
komentarz
komentarz

Najpierw ściągnij potem będziemy udostępniać, jaka przeglądarka, podaj ten plik?

Archimedes
komentarz
komentarz

Siegnij po download accelerator moze pomoze jesli to blad, ze strony przegladarki

AdHi
komentarz
komentarz

Próbowałem na Mozilli i na Internet Explorer , ciągle to samo sie pojawia przy ok 63%. Plik to

http://rs571.rapidshare.com/files/17787535...gelz_Mod_v3.rar

Mam zamiar używac to w GTA SA a nie SAMP.

Jak to cheat to juz nie pomożecie?

Ant3k
komentarz
komentarz

Osobiscie sciagalem ten plik i jak opisales problem to samo mi wyskoczylo.

Mi antywirus przerwal poloneczenie, wiec moze wyloncz go i zacznij zasycac odpoczatku.

AdHi
komentarz
komentarz

No ok , po wyłączeniu tzn odinstalowaniu avasata pobrało się . Ale jest drugi problem opisany w 1 poście ,a mianowicie nie chce sie uruchomic.

cusek
komentarz
komentarz

Co to znaczy nie chce się uruchomić? Jak to się objawia?

cusek
komentarz
komentarz

Masz konto administratora czy z ograniczeniami?

Daj logi z HiJackThis, czytałem w necie i bardzo możliwe że to infekcja

AdHi
komentarz
komentarz
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 22:44:40, on 2009-01-01Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)Boot mode: NormalRunning processes:C:\WINDOWS\System32\smss.exeC:\WINDOWS\system32\winlogon.exeC:\WINDOWS\system32\services.exeC:\WINDOWS\system32\lsass.exeC:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exeC:\WINDOWS\system32\spoolsv.exeC:\WINDOWS\System32\FTRTSVC.exeC:\Program Files\Common Files\Nero\Nero BackItUp 4\NBService.exeC:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\wscntfy.exeC:\WINDOWS\Explorer.EXEC:\WINDOWS\System32\drivers\mstinit.exeC:\WINDOWS\RTHDCPL.EXEC:\WINDOWS\system32\rundll32.exeC:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\MOM.EXEC:\PROGRA~1\NEOSTR~1\TaskBarIcon.exeC:\Program Files\Canon\MyPrinter\BJMyPrt.exeC:\WINDOWS\system32\ctfmon.exeC:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exeC:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exeC:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exeC:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\ccc.exeC:\Program Files\Skype\Plugin Manager\skypePM.exeC:\Program Files\neostrada tp\neostradatp.exeC:\Program Files\neostrada tp\ComComp.exeC:\PROGRA~1\NEOSTR~1\Toaster.exeC:\PROGRA~1\NEOSTR~1\Inactivity.exeC:\PROGRA~1\NEOSTR~1\PollingModule.exeC:\WINDOWS\System32\ALERTM~1\ALERTM~1.EXEC:\Program Files\neostrada tp\Watch.exeC:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exeC:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exeR0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.neostrada.plR1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = ŁączaR3 - URLSearchHook: Search Class - {08C06D61-F1F3-4799-86F8-BE1A89362C85} - C:\PROGRA~1\NEOSTR~1\SEARCH~1.DLLF3 - REG:win.ini: load=C:\WINDOWS\mstsc.exeO2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dllO2 - BHO: Microsoft Configuration - {40205287-E793-41AC-B95C-D8D064BA33CB} - C:\DOCUME~1\ADAM~1.MAC\USTAWI~1\Temp\mrtdgs5.dllO2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:\program files\google\googletoolbar2.dllO2 - BHO: Google Toolbar Notifier BHO - {AF69DE43-7D58-4638-B6FA-CE66B5AD205D} - C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\3.1.807.1746\swg.dllO3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\program files\google\googletoolbar2.dllO3 - Toolbar: DAEMON Tools Toolbar - {32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17} - C:\Program Files\DAEMON Tools Toolbar\DTToolbar.dllO4 - HKLM\..\Run: [RTHDCPL] RTHDCPL.EXEO4 - HKLM\..\Run: [startCCC] "C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Core-Static\CLIStart.exe"O4 - HKLM\..\Run: [AdslTaskBar] rundll32.exe stmctrl.dll,TaskBarO4 - HKLM\..\Run: [WOOWATCH] C:\PROGRA~1\NEOSTR~1\Watch.exeO4 - HKLM\..\Run: [WOOTASKBARICON] C:\PROGRA~1\NEOSTR~1\GestMaj.exe TaskBarIcon.exeO4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe"O4 - HKLM\..\Run: [CanonSolutionMenu] C:\Program Files\Canon\SolutionMenu\CNSLMAIN.exe /logonO4 - HKLM\..\Run: [CanonMyPrinter] C:\Program Files\Canon\MyPrinter\BJMyPrt.exe /logonO4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exeO4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /trayO4 - HKCU\..\Run: [swg] C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exeO4 - HKCU\..\Run: [Odkurzacz-MCD] C:\odkurzacz\Odkurzacz\odk_mcd.exeO4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe" -autorunO4 - HKCU\..\Run: [skype] "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /nosplash /minimizedO4 - HKLM\..\Policies\Explorer\Run: [MstInit] C:\WINDOWS\System32\drivers\mstinit.exe /waitserviceO4 - HKCU\..\Policies\Explorer\Run: [sessMgr] C:\DOCUME~1\ADAM~1.MAC\DANEAP~1\MICROS~1\sessmgr.exe /waitserviceO4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA LOKALNA')O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA SIECIOWA')O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Policies\Explorer\Run: [Mstsc] C:\DOCUME~1\ADAM~1.MAC\DANEAP~1\MICROS~1\mstsc.exe /waitservice (User 'SYSTEM')O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Policies\Explorer\Run: [Mstsc] C:\DOCUME~1\ADAM~1.MAC\DANEAP~1\MICROS~1\mstsc.exe /waitservice (User 'Default user')O9 - Extra button: Messenger - -{FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exeO9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - -{FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exeO17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{B76DC4B2-8C87-4A12-B19F-ECF1B80FBDC1}: NameServer = 194.204.159.1 217.98.63.164O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLLO23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exeO23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exeO23 - Service: France Telecom Routing Table Service (FTRTSVC) - France Telecom - C:\WINDOWS\System32\FTRTSVC.exeO23 - Service: Google Updater Service (gusvc) - Google - C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exeO23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exeO23 - Service: Nero BackItUp Scheduler 4.0 - Nero AG - C:\Program Files\Common Files\Nero\Nero BackItUp 4\NBService.exeO23 - Service: PnkBstrA - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\PnkBstrA.exe--End of file - 6275 bytes

Nie wiem czy to o to chodzi.

cusek
komentarz
komentarz

Chyba czysty, czekaj na ekspertów

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.