x-kom hosting

[ROZWI�ZANY]Problemy po instalacji SekretNIK'a

Majster44
utworzono
utworzono

Zainstalowałem program SekretNIK (zabezpieczanie folderów hasłem), zrestartowałem kompa jak zalecała instalacja i po włączeniu kompa najpierw nie było ikon i paska startu ale z tym się uporałem (za drugim razem już tym nie było problemu). Potem nie mogłem odpalić tego programu, wchodzę w menadżera zadań a tam "Użycie procesora: 100%", w procesach nie ma nazwy tego programu, wydaje mi się, że pojawił się proces "Hidder.exe" ale nie da się go wyłączyć. Samego programu nie da się odinstalować, pasek nie postępuje. Próbowałem z wykasowaniem go z rejestru - też bez skutku. Proszę o pomoc - tymczasem przeskanuję kompa antywirem. Nie wiem czy napisałem w dobrym dziale.

Lucider
komentarz
komentarz

Sekretnik od 2002 roku nie doczekał się innej wersji niż 1.0 stąd pewnie problem (chociaż pierwszy raz spotykam się z takim problemem przy tak małym programiku). Znajdź w rejestrze informacje o uruchamianiu tej usługi, prawie na pewno ma w nazwie "Hidder.exe /start"

Majster44
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc, masz pkt Reputacji.

Temat można zamknąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.