x-kom hosting

Problem z dyskiem na sata

mlody92
utworzono
utworzono

mam problem z dograniem sterow sata do dysku wyskakuje mi taki komunikat " nie odnaleziono pliku txtsetup.oem. " prosze o pomoc!! z gory dziekuje :):):):)

Mag Magik
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie w BIOS'ie będziesz musiał wyłączyć opcje RAID, coś typu RAID Enabled >ustaw na disabled nie pamiętam dokładnej ścieżki. Możesz też przestawić SATA na IDE ewentualnie Disable, zależy, robisz to w BIOS'ie, wtedy sterowniki nie powinny być konieczne. Podaj model płyty głównej to będzie łatwiej ;) Ewentualnie możesz pobrać stery SATA ze strony producenta płyty głównej, lub ostatecznie zintegrować je z płytą instalacyjną XP za pomocą programu nLite

mlody92
komentarz
komentarz

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-7VT600 1394

probowalem nLitem dograc do cd z sys te sterowniki tylko nie mam pomyslu gdzie je trzeba tam dodac;/ stery sciagalem ze strony producenta sa tez takie ktore mozna zainstalowacv po postawieniu sys tylko problem jest w tym ze potrzebny jest dysk na ATA i jak podlacze dysk na SATA to jest widoczny w moim komputerze tylko wyskakuje komunikat ze dysk jest nieprawidlowy albo nie sformatowany a byl formatowany

dar55
komentarz
komentarz

o ile chcesz mieć SATA bo taki kupiłeś to :

to zassaj ftp://download.gigabyte.ru/driver/motherb...otdisk_2kxp.exe , wypakuj winrarem , w katalogu \motherboard_driver_raid_via_8237_bootdisk_2kxp\X86 masz pliki , te pliki wskazujesz w NLITE z opcją TEKSTOWE i wsio

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.