x-kom hosting

Nokia E66

PaNiKa
utworzono
utworzono

Jak wyżej mam ten telefon (nowy) i nie działają na nim ściągane motywy(tematy)....

Ma ktoś podobny problem....

Zaraz napiszę co dokładnie się dzieję!

n31T
komentarz
komentarz

Jaki komunikat wyskakuje ?

PaNiKa
komentarz
komentarz

Wyświetla się "błąd certyfikatu skontaktuj się z dostawcą"

Nie wiem ocb

n31T
komentarz
komentarz

Przestaw datę o rok w tył i wtedy spróbuj. Jeśli to nie zadziała to będziesz musiał zainstalować oprogramowanie które wyłączy sprawdzanie certyfikatów.

PaNiKa
komentarz
komentarz

To z datą nie pomogło niestety...

Może ktoś jeszcze zna jakiś pomysł!

Kamix
komentarz
komentarz

To na pewno theme pod v3 S60?

Nie są przypadkiem pod s60v2?

Gość
komentarz
komentarz

Wszyscy się mylicie. Po prostu motyw (ma rozszerzenie .sis/.sisx) trzeba podpisać cyfrowo. Też tak miałem w 6110 Navigator, N95 i N78 i zawsze kożystam z TEGO poradnika :)

Kamix
komentarz
komentarz

Od kiedy motywy się podpisuje?

Bo coś mi się nie wydaje.

zawsze kożystam z TEGO poradnika smile.gif

Imo dużo lepiej złamać system i problem znika raz na zawsze(no może do update'u softu :P)

n31T
komentarz
komentarz
Wszyscy się mylicie. Po prostu motyw (ma rozszerzenie .sis/.sisx) trzeba podpisać cyfrowo. Też tak miałem w 6110 Navigator, N95 i N78 i zawsze kożystam z TEGO poradnika :)

A kto się tu pomylił ...? Cofnięcie daty o rok zwykle pomaga, oprogramowanie o którym wspomniałem, to te co powiedział Kamix, które jest lepszym rozwiązaniem niż to z którego ty "kożystasz"

Gość
komentarz
komentarz

Tak Sheo, tylko robiąc to moim sposobem, nie tracisz gwarancji, a ona się przydaje w Nokiach.

n31T
komentarz
komentarz
Tak Sheo, tylko robiąc to moim sposobem, nie tracisz gwarancji, a ona się przydaje w Nokiach.

Tamtym sposobem też nie tracisz gwarancji, NSU i telefon jak nowy.

Gość
komentarz
komentarz

Gorzej jak np. podczas flashowania Nokia Software Update się zwali, bo i taka możliwość istnieje...musieli mi w 6110 Nav nowego softa wgrywać :P Dlatego robię to swoim swoim, sprawdzonym sposobem i mam pewność że nie zwalę fona, bo wystarczy tylko program/motyw/grę wykasować i gitesik :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.