x-kom hosting

Problem z komputerem

Elvenice
utworzono
utworzono

Otóż tak, ostatnio kupiłem karte graficzną ASUS Radeon HD3650 512 MB AGP wszystko chodziło ok. aż do dzisiaj, teraz komputer nie chcę sie nawet włączyć tzn. włącza się ale nie startuje(nie wczytuje sie BIOS), jest czarny ekran i miga dioda na monitorze, działają wszystkie wiatraki. O problem podejrzewam zasilacz, ponieważ karta wymaga zasilacz o mocy 350W minimum, mój posiada 300W i prawdopodobnie nie jest markowy. Czy to napewno zasilacz jest przyczyną? Jeśli tak czy mógł uszkodzić inne urządzenia w komputerze? Mój sprzęt jest następujący:

Płyta główna: Gigabyte Technology Co., 8IPE1000-G

Procesor: Intel® Pentium® 4 CPU 3.00GHz

Pamięci: 2x 512 MB DDR SDRAM

Karta graficzna: ASUS Radeon HD3650 512 MB AGP

Zasilacz: L&C Technology 300W

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje.

damib
komentarz
komentarz

na 100% to zasilacz jeśli masz możliwość sprawdzenia na innym markowym to tak zrób

mógł coś spalić np. płytę główną...

Elvenice
komentarz
komentarz

Mógł spalić czy spalił? Czyli jak kupie nowy zasilacz to powinno być ok? Jaki zasilacz bym potrzebował do mojego sprzętu? 350-400W Chieftec lub Modecom wystarczy?

Lipton
komentarz
komentarz

Tak spokojnie starczy ;)

Elvenice
komentarz
komentarz

Udało mi się włączyć komputer, doszlo do Windowsa i ekranu gdzie wpisuje się hasło ale zdecydowalem sie wyłączyć komputer bo zasilacz wydawał bardzo dziwne głosy :P Czyli nie uszkodził płyty głównej ani procesora bo by się nie włączył Windows raczej. Teraz tylko pozostaje kupno nowego zasilacza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.