x-kom hosting

problem z dvd

pinio89
utworzono
utworzono

witam mam problem z napędem dvd kupiłem nowy komputer znaczy części i chciałem włożyć dysk od starego komputera i dvd też od starego kompa oba są połączone łączem Ata na jednej taśmie !! wszystko podłączone dysk chodzi dobrze ale dvd nie jak wkładam płytę to wogóle płyta nie startuje i też wiem że w nie których przypadkach coś się przestawia żeby komputer wiedział które urządzenie jest ważniejsze i ma pierwszeństwo i nie wiem właśnie czy w tym wypadku nie są oba urządzenia włączone na pierwszeństwo i nie wiem gdzie to się przestawia albo może macie jakieś inne pomysły proszę o pomoc

cusek
komentarz
komentarz

Jak masz ustawione zworki na dysku i CD,

które urządzenie jest pierwsze na taśmie?

pinio89
komentarz
komentarz

na dysku na pewno jest na master ale właśnie mam zamiar rozkręcić kompa i sprawdzić czy dvd też nie jest na master jak tak będzie to przestawię na sleve tylko nie wiem gdzie to przestawić master jest pierwszy od lewej a sleav gdzie ustawić tam będzie napisane ?? i czy to wogóle coś da ???

cusek
komentarz
komentarz
tam będzie napisane ?? i czy to wogóle coś da ???

Wszystko jest opisane na napędzie

pinio89
komentarz
komentarz

ok to zaraz to sprawdzę i napisze czy to coś dało :)

ok dvd też był ustawiony na master i dlatego tak było teraz przestawiłem na sleave i wszystko gra dzięki za pomoc

cusek
komentarz
komentarz

Nie ma problemu:) Następnym razem sprawdzaj wszystko przed postem:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.