x-kom hosting

problem;/

damianek310
utworzono
utworzono

Elo;/ mam problem kupiłem nie dawno nowego kompa z dyskiem samsunga 500gb F1. Okazało się, że gdy włączyłem komputer znajdował sie tylko jeden dysk lokalny C 30gb, a reszty nie ma;/ gdy wszedłem w panel sterowania zauważyłem, że jest 470gb nie wykorzystanego miejsca;/ jak wykorzystać i utworzyć nowe dyski;/ prosze o szybkie odpowiedzi;/

rafalluz
komentarz
komentarz

Ściągnij sobie Gparted:

http://downloads.sourceforge.net/gparted/g...mp;big_mirror=0

Nagraj na płytę i utwórz partycje na wolnym obszarze.

Niech zgadnę, kupiłeś gotowca?

damianek310
komentarz
komentarz

niee składałem zestaw jest bardzo dobry;] ty dzięki ale móglbys mi powiedziec krokami co mam zrobic w co mam wejsc bo jestem bardzo ciemny;/ plx naprawde potrzebuje pomocy!!!

//zmień nazwę tematu

rafalluz
komentarz
komentarz

Ściągnij plik, wypal go jako obraz płyty w Nero.

Zrestartuj komputer, upewnij się w Biosie, że masz Boot Device ustawione na CD-ROM przed twardym dyskiem.

Jak masz i wypaliłeś obraz płyty, to powinieneś być w Gparted. Dalej to już klikanie, raczej się połapiesz, a sam nie pamiętam dokładnie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.