x-kom hosting

Problem z obrazem

adriand0088
utworzono
utworzono

Witam wszystkich!

Posiadam kartę graficzną taka jak w tytule i od samego początku mam z nią problem. Gdy włączam jakikolwiek film obraz jest słebej jakosci. Film na pewno jest dobry bo na innym komputerze jakośc jest super. Mam najnowsze sterowniki. Nie wiem gdzie szukac przyczyny bo sie na tym nie znam ale jesli jest jakaś możliwość do bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Pozdrawiam

cusek
komentarz
komentarz

Najnowsze sterowniki nie znaczy najlepsze ściągnij parę wersji w tył i daj znać czy pomogło.

adriand0088
komentarz
komentarz

no ale czy te dołączone do karty nie powinny być odpowiednie? Przeciez nie dołączali by niewłaściwych sterowników... Może chodzi o kodeki? Ale w sumie ściągnąłem najnowsze paczki i to nic nie dało.

olszak
komentarz
komentarz

to może zależeć od monitora, na jakiej rozdzielczości pracujesz i jaką masz jakość kolorów?

adriand0088
komentarz
komentarz

Mam monitor Philips 220WS. Rozdzielczośc to 1680x1050 i jakość to 32bity

olszak
komentarz
komentarz

nie chodzi mi o max rodzielczość monitora tylko na takiej jakiej teraz pracujesz...

http://www.nvidia.pl/object/winxp_180.48_whql_pl.html

pobierz te stery ale najpierw usuń stare

jakim programem otwierasz film i jakiego formatu on jest?

adriand0088
komentarz
komentarz

znalazłem nowsze sterowniki.

http://www.nvidia.pl/object/winxp_180.48_whql_pl.html

Czy mogą coś pomóc?

tez je znalazłem a rozdzielczość, którą podalem nie jest maksymalną tylko taką na jakiej pracuje...

olszak
komentarz
komentarz

te które podałeś są identyczne do tych co ja podałem :P pobierz i zainstaluj, na pewno nie zaszkodzi mieć nowe stery...

jakim programem otwierasz filmy? czy to jest rozszerzenie .avi?

adriand0088
komentarz
komentarz

Filmy otwieram różnymi programami. jest to allplayer, ten stanadrowy z windowsa, real media video player itp. Filmy sa w formatach .avi i .rmvb.

olszak
komentarz
komentarz

a jakie kodeki zainstalowane? najpierw wymień stery

adriand0088
komentarz
komentarz

za chwile je zainstaluje bo wlasnie sciagnalem. A kodeki, ktore mam to paczka K-lite codec pack 4.1.7 full

niestety nic nie pomogło. Jest tak samo jak wczśniej...

olszak
komentarz
komentarz

a komputer jest podłączony z monitorem przez wyjście d-sub czy dvi?

Mag Magik
komentarz
komentarz

adriand0088 spróbuj włączyć film w innym odtwarzaczu.

adriand0088
komentarz
komentarz

podłączony jest przez dvi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.