x-kom hosting

Wii vs PS3

vaxtor
utworzono
utworzono
http://youtube.com/watch?v=4JUK8p4tgXc

ciekawa i ładna stylistycznie reklama o której ostatnio aż huczy! ciekawe dlaczego? ;)

a więc która konsole wybierasz ? :lol:

mariuszek
komentarz
komentarz

e tam ani wii ani ps3 bym nie wybral... :D dla mnie xbox goruje i jego najlepsza versja jest 2 razy tansza od najlepszej wersji ps3 :D a wii ma slaby kontroler xP

cinomatic
komentarz
komentarz

Ciekawa reklama ... niema sie raczej nad czym zastanwiac w wyborze :P

vaxtor
komentarz
komentarz
e tam ani wii ani ps3 bym nie wybral... :D dla mnie xbox goruje i jego najlepsza versja jest 2 razy tansza od najlepszej wersji ps3 :D a wii ma slaby kontroler xP

też wole Xboxa 360 ale nie powiem chętnie bym pomacał te dwa białe "kontrolery" z reklamy i nie tylko ;) :lol:

Kamilosław
komentarz
komentarz

Ps3 VS Xbox 360: Ps3 ma ladniejsza grafe niz xbox 360 , a xbox 360 przewaza za to swoimi mozliwosciami z sieci :):D No i roznia sie cena , Ps 3 jest drozsze :)

Gość
komentarz
komentarz

Też zdecydowanie wole Xboxa 360 :) PS3 Mało co widać różnice w grafice jak dla mnie ;]

vaxtor
komentarz
komentarz
Też zdecydowanie wole Xboxa 360 :) PS3 Mało co widać różnice w grafice jak dla mnie ;]

Dokładnie PS3 jest droższa bo została zrobiona z droższych podzespołów

nie lubię Microsoftu ale muszę przyznać że Xbox 360 im się udał tym bardziej przemawia do mnie ta konsola jak na targach poznańskich przedstawiciel Microsoftu zapowiedział że już niebawem będzie możliwe granie i łączenie się z kompami PC czyli będzi emożna np zagrać w multiplayera w COD3 razem z użytkownikami PC :D

Kamilosław
komentarz
komentarz

heh konsolowcy zawsze beda gorsi :D

mariuszek
komentarz
komentarz
heh konsolowcy zawsze beda gorsi

cos za cos... na konsolach jest zarabista grafa i konsoli nie musisz zmieniac co rok bo CI gierka nie pojdzie :P no i konsole np xbox kosztuje kolo 1,6k zl a komp do grania kolo 3k :P

vaxtor
komentarz
komentarz
heh konsolowcy zawsze beda gorsi :D

w czym gorsi ? granie na konsoli to wygoda nie martwisz się o parametry techniczne wkładasz płytkę i grasz!

w Polsce najbardziej popularny jest komp do grania ale np w Irlandii grają na konsolach jak wchodzisz do sklepu z grami to są działy z konsolami nawet z tymi starymi a dział z grami na PC to zaledwie kilka sztuk

  • 9 miesięcy później...
kasia_15
komentarz
komentarz

Wii to konsolka dobra na jakieś zabawy w grupie a PS3 to dobra grafika i wogule ale ciężka chyba z 5 kg wazy :P:P:P Ja wypieram PS3 ale PSP tez fajne :P

Gość
komentarz
komentarz
This video is no longer available due to a copyright claim by G4 Media Inc.

Haha, nie obejrzę sobie. =(

A do mnie przemawia PS3 i uważam go za lepsze od X360 - lepsza grafika, lepsze parametry techniczne, lepsza marka, nie słychać, żeby się tak psuło, gdyby tylko mi ojciec złożył dofinansowanie... =/

kszyhu87
komentarz
komentarz

Wii - doskonała konsola na imprezy-domówki. A wszystko przez te kontrolery. gdyby nie one to by była porażka konsola.

ps3 - jak narazie najlepsza konsola na rynku zaspokajająca wszelkie wymagania prawdziwego maniaka gier.

darksear
komentarz
komentarz

ja wybrałbym wii, na imprezy w domku jak znalazł ;)

  • 3 tygodnie później...
kasia_15
komentarz
komentarz

No tak dużo się mówiło na temat Xboxa 360 że sie psuje a oni zamiast zrobić coś pożądnego to tylko wymyślają jakieś Xboxy 360 Elite ;P PS3 dobry sprzęt ale nie jest też tanie a też przydałby się dobry telewizor żeby dobra grafa była

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.