x-kom hosting

Program typu Windows Media Movie Maker

d112
utworzono
utworzono

Szukam programu podobnego do Windows Media Movie Maker.Cały czas korzystałem z niego ale coś się popsuło , nie chcę tracić czasu na naprawianie , dlatego mam pytanie czy ktoś zna program podobny do tego?

ambas
komentarz
komentarz

Z darmowych polecam:

Pinnacle VideoSpin

oraz

VirtualDub

Z płatnych:

sony vegas

d112
komentarz
komentarz

A niewiecie może co jest z tym Media Maker , jak chcę publikować plik na komputer to program się wyłącza.???

ambas
komentarz
komentarz

Kiedyś też miałem z tym programem problemy (wysypywał podczas bodajże dodawania tytułów, przejść itp. ), porzuciłem go i zainstalowałem coś z darmowych. Po formacie i zainstalowaniu nowego XP z SP2 z WMMM działa poprawnie.

Lucider
komentarz
komentarz

Koala Film Studio

d112
komentarz
komentarz

A jest jakiś program , który czytał by też pliki avi , albo chociaż projekty zapsiane w Windows Media Movie Maker?

Archimedes
komentarz
komentarz

Moze sie myle ale chyba All Video Joiner 4.2.0 ma taka opcje.

d112
komentarz
komentarz

Tak , konwertuje format mov , ale czy jest jakoś program , który otworzy projekt zrobiony w windows media movie maker , bardzo mi na tym zależy , proszę o pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.