x-kom hosting

Karta Graficzna/Wirus/Czy może coś innego?

Geralt0001
utworzono
utworzono

Na początku chciałbym wszystkich przywitać.:)

Jeśli znajdują się tu jakieś błędy ortograficzne - przepraszam, ale stan mojego komputera nie pozwala na dokładne pisanie.:(

Mam wrażenie że źle wybrałem dział, za co przepraszam, ale lepszego miejsca niestety nie znalazłem.

Pisze z powodu problemu który pojawił się w Wigilię, a mianowicie "plamy" na monitorze. Na początku zaznaczam że w 100% nie jest to wina monitora(sprawdzałem podłączając go do laptopa kolegi), obraz wygląda tak:

161fes4.jpg

Tutaj zdjęcie robione telefonem(jakość mizerna) ale nie mam pewności czy na zrzucie ekranu będzie widać że coś jest nie tak:

http://i39.tinypic.com/35a5bhs.jpg

Próbuję zaradzić temu już od Wigilli, próbowałem już wielu rzeczy: ponownego zainstalowania Windows, skanowałem komputer różnymi programami antywirusowymi itd...

Jak sądzicie co może być powodem niepoprawnego wyświetlania obrazu?

Dziękuje z góry za pomoc.

KJKing
komentarz
komentarz

Właściwie to nie wiem ale może to być coś z Kartą Graficzną. Niech Wypowiedzą się na ten temat Specjaliści.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Wskazuje to na uszkodzenie/przegrzewanie karty.

Geralt0001
komentarz
komentarz

Spodziewałęm sie takiej odpowiedzi.:/

Wiem że w tej chwili głupio się zapytam ale dałoby radę zaradzić temu w jak najszybszym czasie(czyt. żeby na jutro komputer działał)? Bo jeśli oddam kartę do serwisu to pożegnam się z komputerem pewnie na około tydzień, a potrzebny jest mi On na teraz.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Możesz kupić na allegro najtańszą kartę pod swoje złącze, lub nawet pod PCI, aby korzystać z Office'a czy internetu. Innego wyjścia nie ma, z ta karta sam nic raczej nie zdziałasz... Sprawdź jeszcze SpeedFanem temperaturę grafiki.

Matioza1992
komentarz
komentarz

To napewno karta graficzna ...

Psycholandia
komentarz
komentarz

Podaj temperatury karty graficznej, które sprawdzisz programem Everest.

falcon1984
komentarz
komentarz

Wygląda to na uszkodzone pamięci na karcie

Gwarancja potrwa na pewne ponad tydzień, może nawet 2-3 tygodnie

Najlepiej na ten czas zorganizuj sobie jakąś tanią kartę zastępczą, może ci goście w serwisie wypożyczą a jak nie to może ktoś inny pożyczy

Gość
komentarz
komentarz

21 dni maja max na gwarancje. To prawdopodobnie karta graficzna, byc moze monitor, musialbys podlaczyc inna karte graficzna i sprawdzic, wtedy bedzie na 100% wiadomo czy to karta czy co

Geralt0001
komentarz
komentarz

Okej, karta już w salonie. Jeszcze jedno pytanie, co do karty zastępczej mają mi obowiązek ją dać czy to tylko czysta uprzejmość ze strony sprzedawcy?

Lipton
komentarz
komentarz

Nie mają obowiązku użyczyć Ci karty ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.