x-kom hosting

XP nie widzi stacji dyskietek..?!

tailgunner66
utworzono
utworzono

Od dluuuuzszego czasu nie mialem stacji dyskietek w kompie, teraz kiedy jest mi potrzebna i podlaczylem ja do kompa to WinXP SP2 jej nie widzi... co musze zrobic? W biosie jest pokazane Floppy1: 1,44MB czyli chyba ja widzi... ale czemu XP nie?

karolpol
komentarz
komentarz

zobacz w biosie czy masz ustawiona jako 1.44 w pierwszej zakladce na samym dole ;)

tailgunner66
komentarz
komentarz

no tak, wszystko jest ustawione i podlaczone ok, a windows jej nie widzi;// no wszystko co potrzebne to nie dziala, wie ktos co z tym fantem zrobic???

Mag Magik
komentarz
komentarz

Czy podczas uruchomienia komputera, kontrolka na stacji dyskietek świeci na chwilę po czym gaśnie? Odnośnie podpięcia Stacji dyskietek, taśma sygnałowa może pasować w dwie strony, więc mogło się zdarzyć że wpiąłeś ją odwrotnie, sprawdź czy taśma jest dobrze podłączona przewód na taśmie sygnałowej czerwony idzie do pina numer 1 gniazda(opis na płycie obok gniazda i na urządzeniu).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.