x-kom hosting

Czy płyta główna obsługuje każdą kartę graficzną?

oldi30
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. I jeszcze czy odpali mi ta karta http://allegro.pl/item515085121_sparkle_ge...tv_dvi_agp.html na tej płycie: ASRock K7S8X v3, gdyby nie zwracać uwagi na procesor i zasilacz? PLIZ! :help:

Lipton
komentarz
komentarz

Wejdzie ;)

oldi30
komentarz
komentarz

A jeśliby zwrócić uwagę to czy wejdzie na:

Procesor: AMD Duron, 800 MHz (8 x 100)

Zasilacz: MODEL: LP-6100B 115V/230V 7A-4A 60-50 MHz

Lipton
komentarz
komentarz

Do takiego komputera to jedynie GF 4 ;)

oldi30
komentarz
komentarz

A ta nie odpali? Wjakiej cenie jest ta GF 4?

oldi30
komentarz
komentarz

a jaki procesor bym potrzebował, aby ta karta dobrze chodziła? chciałbym, żeby się chociaż Carbon nie zacinał. Teraz to nawt Underground 2 mi się tnie... xD

za szybka, czyli wszystko będzie mi się zacinało, tak?

Lipton
komentarz
komentarz

Na tym sprzęcie nie ma mowy o grze w Carbona.

oldi30
komentarz
komentarz

chodzi o za słaby procesor czy o zasilacz? moja koleżanka ma 1 GHz w procku i baaaaaardzo słaby zasilacz tylko grafkę ma 512 MB i jej wiedźmin, gothic 3 ... chodzi płynnie na full detalach

Lipton
komentarz
komentarz

Taa, a ja wyglądam jak papa smerf :lol:

Chodzi o procesor, ty masz już strasznie starego Durona.

Carlsberg
komentarz
komentarz
moja koleżanka ma 1 GHz w procku i baaaaaardzo słaby zasilacz tylko grafkę ma 512 MB i jej wiedźmin, gothic 3 ... chodzi płynnie na full detalach

ciekawe na procesorze 1ghz :D akurat zasilacz to ma więcej do stabilności niż wydajności komputera ...

oldi30
komentarz
komentarz

na serio. jeszcze jak u niej byłem to jej brat montował jej części i jak skończył od razu zabrała się za gothic 3 i poczekaliśmy aż się zainstalowało i świetnie chodził!

czyli muszę kupić procek... jaki polecacie do tej płyty?

halo... kto mi pomoże?

rafalluz
komentarz
komentarz

Skoro masz Durona 800, to radzę zmienić cały komputer, jeżeli chcesz grać we względnie nowe gry. Podaj fundusze, a już zorientowani się znajdą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.