x-kom hosting

HD4850 który wybrać?

Adamwg13
utworzono
utworzono

Witam. Który z HD4850 do 650zł wybrać?? Palit Sonic, Gainward GS, HIS ICQ4, ICQ4 Turbo??? Proszę o pomoc

audi_TT
komentarz
komentarz

Moim zdaniem weź Palit Sonic.

Adamwg13
komentarz
komentarz

Dzieki za pomoc. Zobacze jeszcze co inni napiszą

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja bym brał HIS ICQ4 lub ICQ4 Turbo bo HIS raz że robi od dawna karty dla ATI, są to bardzo dobre produkcje, w dodatku HIS robi zawsze bardzo wydajne i ciche chłodzenia. Także z mojej strony polecam HIS

Carlsberg
komentarz
komentarz

Najlepszym wyborem będzie HIS z chłodzeniem ICQ 4 co do toxica to jest on troszeczkę głośny.. zaś palit podobno awaryjny

Adamwg13
komentarz
komentarz

Więc jeżeli nie będę miał dużo kasy to wezmę Palit Sonic. Jeżeli będę miał więcej to Gainward GS czy HIS ICQ4. A jeżeli będę miał jeszcze więcej kasy to wezmę ICQ4 Turbo. OK? I proszę mi powiedzieć czy ten GS czy ICQ4

Lipton
komentarz
komentarz

Nie bierz ICQ Turbo, bo płacisz tylko za fabryczne OC, które sam możesz zrobić u siebie domu z palcem w nosie...

Adamwg13
komentarz
komentarz

Czyli którą brać? Palit Sonic, Gainward GS czy ICQ4?? GS jest najbardziej podkręcony. Już nie wiem co brać

Lipton
komentarz
komentarz

Brałbym ICQ4 ;)

Ma świetne chłodzenie, cena jest przystępna, a po za tym sama marka HIS-a...

Palit bym nie brał, jest awaryjny.

Adamwg13
komentarz
komentarz

Czyli jak starczy kasy to ICQ4 a jak nie to Palita Sonic. Dzięki wszystkim za pomoc

Jeszcze mam pytanko. Ten komputer będzie na bardzo dłuugo. Około 5 lat. Czy nie lepiej wziąć 1gb na przyszłość? Gram w rozdzielczości 1440x900

A lepszy Palit Sonic czy http://www.allegro.pl/item514222737_absolu...dr3_fv_wwa.html

olszak
komentarz
komentarz

żaden komputer nie starczy Ci na 5 lat (chodzi mi o max detale)

wydaje mi się że asus z glaciatorem to jest lepszy wybór niż ten palit

Adamwg13
komentarz
komentarz

a asus to lepszy wybor niz icq4?

olszak
komentarz
komentarz

a gdzie tam, ICQ4 to najlepszy nie referent na tą chwile...

Adamwg13
komentarz
komentarz

No to bierzemy ICQ4 :) Dzieki za pomoc :):)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.