x-kom hosting

Temperatua procka

Matioza1992
utworzono
utworzono

Witam. podkrecilem procka q6600 z 2.40 do 2.70, czy temperatura 34C to duzo jak na 2.70 ?? czy moge dalej podkrecac??

Z gory dzieki:) :bansuj:

damib
komentarz
komentarz
Witam. podkrecilem procka q6600 z 2.40 do 2.70, czy temperatura 34C to duzo jak na 2.70 ?? czy moge dalej podkrecac??

Z gory dzieki:) :bansuj:

to zapewne temp. w spoczynku?? uruchom ORTHOSA na choćby 10 min. i potem nam podaj temperaturę

Matioza1992
komentarz
komentarz
to zapewne temp. w spoczynku?? uruchom ORTHOSA na choćby 10 min. i potem nam podaj temperaturę

Nadal 34 nic nie rosnie to dobrze moge dalej podkrecac?? Do 3.00??

damib
komentarz
komentarz

ale te 34 stopnie to masz mierzone kiedy?? jak nic nie robisz?!?!

Matioza1992
komentarz
komentarz
ale te 34 stopnie to masz mierzone kiedy?? jak nic nie robisz?!?!

nieno puściłem orthos i nadal 34 i potem w gta 4 i to samo ...

damib
komentarz
komentarz

ile go podkręciłeś?? i w czym mierzysz temp.

Matioza1992
komentarz
komentarz
ile go podkręciłeś?? i w czym mierzysz temp.

Teraz zmierzylem w OCCT to wychodzi ze 55C a czasami ze 59C to chyba zle ??;/ No okolo 300 Mhz .

damib
komentarz
komentarz

prawie 60*... jak dla mnie to już wystarczająco byle by nie przekraczała tych 60 pewnie inni będą pisać że 70 wytrzyma lub więcej ale po co go przegrzewać... to teraz ma 2.7GHz?? to spokojnie wystarczy do twojej karty graficznej a jak już chcesz dalej się bawić w OC to trzeba chłodzenie wymienić.

Jaki masz zasilacz??

Matioza1992
komentarz
komentarz
prawie 60*... jak dla mnie to już wystarczająco byle by nie przekraczała tych 60 pewnie inni będą pisać że 70 wytrzyma lub więcej ale po co go przegrzewać... to teraz ma 2.7GHz?? to spokojnie wystarczy do twojej karty graficznej a jak już chcesz dalej się bawić w OC to trzeba chłodzenie wymienić.

Jaki masz zasilacz??

Aha no spoko, a jakie polecasz chldozenie ?? A karte to chyba nowa jakas kupie bo wszyscy mowia ze ta karta jest dupna ... Wiesz co dzisiaj juz niechce go rozkrecac jutro napisze jaki mam zasilacz. :)

damib
komentarz
komentarz
Aha no spoko, a jakie polecasz chldozenie ?? A karte to chyba nowa jakas kupie bo wszyscy mowia ze ta karta jest dupna ... Wiesz co dzisiaj juz niechce go rozkrecac jutro napisze jaki mam zasilacz. :)

to teraz zostaw tak jak jest i najpierw sprawdź zasilacz ;) a co do chłodzenie to nie ten dział :P zależy jaka obudowa i ile w niej miejsca ;)

mastero06
komentarz
komentarz

Pentagram Karakorum daje rade ;) Grafa faktycznie liptuśna do nowych gierek ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.