x-kom hosting

karta ATI plus AGEIA PHYSX CARD

zielak81
utworzono
utworzono

witam przeczytalem ten artykul

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,60...tami_PhysX.html

i zastanawiam sie czy bede mogl uzyskac te specjalne efekty w grach jesli do mojego ATI 4850 dokupie karte AGEIA PHYSX CARD? dzieki

mastero06
komentarz
komentarz

To chyba tylko dla kard od nvidi ;)

zielak81
komentarz
komentarz

nie jestes pewien, nie wiesz lepiej nie odpowiadaj, chodzi mi o sprawdzone informacje, byc moze ktos poasiada taki zestaw? czy wogogle ktos z tutaj obencyh posiada physx card???

Art09
komentarz
komentarz

Jeżeli chodzi Ci o obsługę PhysX, to moja karta ją posiada.

olszak
komentarz
komentarz

ludzie co za brednie, kartę fizyki możesz dokupić do każdej karty... sęk w tym że nowe gfy tej karty nie potrzebują

Art09
komentarz
komentarz

Do radka też ?

snip91
komentarz
komentarz

Osobną kartę PhysX tak. GeForce'y z serii 8xxx i wyższych mają PhysX wbudowane i nie trzeba kupować osobnego akceleratora.

zielak81
komentarz
komentarz
ludzie co za brednie, kartę fizyki możesz dokupić do każdej karty... sęk w tym że nowe gfy tej karty nie potrzebują

nowe karty Nvidii tylko jej nie potrzebuja wszystkie inne jednak tak, a roznica jest dosc spora co pokazuje filmik w linku w pierwszym poscie na gorze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.