x-kom hosting

FFDSHOW

KamilFan
utworzono
utworzono

Witam. Ostatnio zająłem się konfigurowaniem FFDSHOW video. I mam takie pytanie. Czy warto również pod niego, ustawiać MPEG 1, MPEG 2 ??. Bo ustawiłem sobie fajne bajery które mi się podobają, ale zauważyłem że jak koduje ffdshow, mpeg 2 to video gorzej odbiera... Są np. jakieś paski, albo na dole obraz lekko jakoś jest taki... szarpany. Więc mam to wyłączone. Gdy puszczę video mpeg 2 to żaden kodek mi się nie włącza po prawej stronie w pasku zadań (np. ffdshow zawsze się włącza gdy koduje jakies video). Więc nie wiem czy mi to działa bez kodeków, czy jak... nie rozumie.

ostatnio sporo ściągam filmów HD czyli najwyższej jakości. Czytałem że do kodowanie HD jest dobry kodek CoreAVC. Ale teraz właśnie... czy nie będzie się to jakoś ''gryzło'' z ffdshow ??. Czy nie zniszczy to jakości znowu innych video ??

Gość
komentarz
komentarz

Nie, nie będą się gryzły, bo ja mam FFshow i K-Lite i się nie gryzą. A jak będą, to możesz usunąć ten kodek :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.