x-kom hosting

GIGABYTE GeForce 9600GT Zalman

klawiatura30
utworzono
utworzono

CZEŚĆ. Mam karte jak w temacie. I nie wiem co jest grane. Mam pokazane w GAMER HUDZIE że taktowanie jest 650 i 900. a powinienem mieć 650 i 1800. Mam najnowsze stery wgrane łacznie z nVidia PhysX a to nadal występuje. W Gamer HUDZIE kliknąłem Disable gdzie pisze 2d/3d auto optimized i też nic nie daje.:-(Co zrobić aby taktowanie było normalne

Lipton
komentarz
komentarz

Wszystko jest ok ;)

1800mhz jest to taktowanie efektywne, a 900mhz rzeczywiste, które mnoży się X2.

Dlatego podkręcając kartę miej na uwadze, że jeżeli podkręcasz pamięć robisz to razy dwa, czyli z 900 na 910 daje to 1820mhz.

klawiatura30
komentarz
komentarz

nie pomyslałem. No ale to nie powinno tak być

Na innych forach pisali mi że to można zmienić

Lipton
komentarz
komentarz

Na wszelki wypadek zobacz co pokazuje Everest i GPU-Z.

klawiatura30
komentarz
komentarz

Oto screen z GPU-Z

Kurcze no drazni mnie to

IL.gif

post-31635-1230305470_thumb.gif

falcon1984
komentarz
komentarz

Co cię drażni ? Przecież każdy tak ma :blink:

900 x 2 = 1800

Sam mam to samo na Galaxy 8800GT 512MB

klawiatura30
komentarz
komentarz

a czemu x2?

falcon1984
komentarz
komentarz

Bo tak po prostu jest, co innego taktowanie efektywne a co innego rzeczywiste. Efektywne = rzeczywiste x 2

To tak samo jakbyś się mnie pytał dlaczego Ziemia kręci się wokoło Słońca ... :P

klawiatura30
komentarz
komentarz

Heh co racja to racja. No nic. Dzięki koledzy. Ide sobie zagrać w Crysisa :bigsmile:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.