x-kom hosting

Instalator Windowsa nie widzi dysków. Diagnostyka SAMSUNGA...

koneo
utworzono
utworzono

Podczas reinstalacji systemu Windows, w polowie instalacji (tak jakby w drugiej fazie) wyskoczył błąd związany z dyskiem już nie pamiętam co tam bylo napisane. Dysk wysłąłem do producenta czyli do SAMSUNGA. Po paru tyg przysłali mi identycznie taki sam nowy. Bez żadnego cd dyskietki itp. Poprostu sam dysk. Podłączyłem nowy dysk i DUUUUPA!!! Dalej to samo. W dodatku bios raz wykrywa podłączony dysk raz nie. Jak rozłącze dysk i podłącze znów to widzi go bios ale potem w instalacji systemu już nie widzi. Dowiedziałem sie że trzeba sobie zgrac program diagnostyczny i dyskietke startowa zrobic W DOSIE .

Tylko tu jest drugi problem. Wgrałem na dyskietke hutila creatora . podczas instalacji wcisnełem f6 po jakimś czasie instalator zażądał żebym wrzucił dyskietke z oprogramowaniem do A;/ wrzucam tą dyskietki i DUUUPA znowu.! Wyskakuje błąd że plik jakiś txt . (którego wogóle nie ma na dyskietce) zrobił jakiś błąd i jet podane w którym wierszu itp. i nic nie idzie dalej.

Męcze sie z tym dyskiem ponad poł roku, bo nkt nie jest mi w stanie pomóc. Ciągle próbuje czegoś nowego ale nic nie daje. niechce zanosic kompa do servisu. W DODATKU JESTEM ZDZIWIONY ŻE PRODUCENT NIE DOŁĄCZA DODATKOWEGO OPROGRAMOWANIA DO SWOICH DYSKOW SKORO JEST TO KONIECZNE.!

kTOŚ JEST MI W STANIE POMÓC?

karolpol
komentarz
komentarz

jakie dyski sata czy ata ?

// Mag Magik

Posty nabijasz? Przecież masz w podtytule model, tak trudno samemu sprawdzić? Następny taki post i będziesz odpowiednio nagrodzony.

Mag Magik
komentarz
komentarz

koneo sprawdź połączenia pomiędzy dyskiem a płytą główną, dociśnij kable sygnałowe, ewentualnie sprawdź na innych. Z tego co wnioskuje, spróbuj przestawić dysk w BIOS'ie na IDE, ewentualnie poszukaj sterowników SATA na stronie producenta płyty głównej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.