x-kom hosting

HTC Touch HD - co sądzicie?

adrian0001
utworzono
utworzono

Witam. Tak jak w temacie co sadzicie na temat HTC Touch HD?

n31T
komentarz
komentarz

Chyba najlepszy ogólnodostępny telefon na polskim rynku, równać może się jedynie z SE X1.

adrian0001
komentarz
komentarz

Bo wiecie ja mam HTC Touch Pro i chcę mieć 2 telefon ze względu na to że on będzie jako testowy więc czy warto go brać czy nie bo jak nie to bym jakiegoś używanego albo jakiegoś nowego.

n31T
komentarz
komentarz

Nie rozumiem do końca o co chodzi ;P, ale jest to telefon jak najbardziej godny polecenia, tak więc jeśli masz zamiar kupić jakiś to bierz śmiało, chyba że masz już touch pro, to niekoniecznie.

@down

Ja tam bym wziął na twoim miejscu i900 (Omnia) smile.gif Nie mówię że bym nie brał Touch HD ale bardziej to mi się Omnia podoba tongue.gif

omnia vs htc hd .. ?

Gość
komentarz
komentarz

Ja tam bym wziął na twoim miejscu i900 (Omnia) :) Nie mówię że bym nie brał Touch HD ale bardziej to mi się Omnia podoba :P

HuskyDogs
komentarz
komentarz

Wszystko fajne fajne okej

Tylko Touch HD jesli juz wyszedł to niech i wyjda nowe baterie na nowych ogniwach na tym fonie w maxie 1dzien bateria potrzyma

na mojej N96 ktora lezy wylaczony 3g 1,5dnia Chodzi przyjemność czy utrapienie?

Wieszak
komentarz
komentarz

a ja na Twoim meiscju wzialbym najtanszy telefon jaki bym znalazl + dolozyl do mac book air lub podobnego, malego laptopika :)

Ludzie, czy wy nie macie na co kasy wydawac, tylko 2,5k za telefon? Za to mozna jzu nawet pojechac z taneigo biura w Alpy... :P

Btw. Omnia ma styl, a Touch HD to dla ludzi, którzy chcą mieć golarkę i lodówkę w telefonie. Już lepiej laptopika wziąć ;)

Gość
komentarz
komentarz
a ja na Twoim meiscju wzialbym najtanszy telefon jaki bym znalazl + dolozyl do mac book air lub podobnego, malego laptopika smile.gif

Ludzie, czy wy nie macie na co kasy wydawac, tylko 2,5k za telefon? Za to mozna jzu nawet pojechac z taneigo biura w Alpy... tongue.gif

Btw. Omnia ma styl, a Touch HD to dla ludzi, którzy chcą mieć golarkę i lodówkę w telefonie. Już lepiej laptopika wziąć wink.gif

A co zrobić jak się ma kompa stacjonarnego, ze dwa laptopy i masę kasy, która się kisi ze względu na kryzys? Jak masz polecać takie rozwiązania, bo nie masz kasy,to nie pisz nic. Będzie prościej. Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.