x-kom hosting

Karta MAX 200zł

Ĺťyto
utworzono
utworzono

Prosze o pomoc . Chodzi mi tylko o :

1.Podanie mi nazwy najlepszej karty w cenie 200zł

2.Podanie mi linka do zakupi internetoowego tej karty :)

3.Naprawde nie wazne sa inne podzespoly mojego PC (chodzi mi tylko o optymalna karte za 200zł)

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Oki Dziekuje bardzo :)

:( Ehhhh karty z serii 8600gt sa juz bardzo slabo dostepne ....mozna znalesc je na allego ale ja wolalbym kupic sprzet nie uzywany...Prosilbym o podanie mi jakies innej bardziej dostepnej alternatywy tak mniej wiecej 200zł...:D

Lipton
komentarz
komentarz

Tragiczna karta, wydajność na poziomie 8500GT.

Ĺťyto
komentarz
komentarz

to moze jakiegos radka ? :D nie mam za wiele kasy na tego typu sprzety...ale chcialbym optymalnie wykorzystac te 200-230zł

Pasowaloby mi 8600gt...ale niegdzie juz tego nie moge dostac...Chyba ze uzywane z Allego ale to mnie nie kreci ;/;p

Lipton
komentarz
komentarz

No, ale przecież możesz kupić używanego 8600GT z allegro, ale z gwarancją roczną,półtoraroczną, zdarzają się nawet z dwuletnią.

Jeżeli chcesz koniecznie nową i wydajną kartę to polecam:

http://www.agito.pl/seria-hd-3000/asus-rad...847.327815.html

Ĺťyto
komentarz
komentarz

chodzi tez o to ze nie mam pełnej aktywacji konta na allegro :P chyba wezme tego radka :) nie mam juz sily na wybieranie karty huehue za wiele czasu mi to zabralo...Dziekuje i pozdrawiam

cusek
komentarz
komentarz

Czy ja wiem czy radeon? Nie polecam kart, jakoś mam do nich odchyły tym bardziej pod linuxem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.