x-kom hosting

Nokia 6280

chmielek666
utworzono
utworzono

Siema, co myślicie o tej komurce Nokia 6280? Opłaca się ją kupić, dobry zakup, mówcie co o niej sądzicie, z góry wielkie dzięki za odpowiedzi, i wesołych świąt życze

n31T
komentarz
komentarz

Słaby telefon, odtwarzacz kiepski, wygląd klocowaty, aparat cienki.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

To zależy, co kto lubi. Mam 6288 ( to samo w innej obudowie ). Aparat nie jest taki zły, jeśli umie się zdjęcia robić :P Na jakość dźwięku też nie narzekałem. Ale za to strasznie awaryjny. Raz na gwarancję oddałem, bo siadł wyświetlacz, drugi raz mi siadło złącze słuchawkowe ( po tygodniu od wymiany wyświetlacza ), ale unieważnili mi gwarancję, bo niby były ślady korozji na płycie głównej. Nigdy nie został zalany, najwyżej korzystałem z niego, jak była mgła / delikatna mżawka, nigdy w deszcz i takie o... Zawodny :( Lepiej poszukaj czegoś w podobnej cenie, ale z Symbianem. Będziesz bardziej zadowolony.

komputerowiec?
komentarz
komentarz

unikaj tego telefonu,po 1 straszny kloc zle sie nosi w kieszeni,luzy na sliderze,aparat jest dosc dobry ale telefon kloc,po 2 jest bardzo bardzo awaryjny do tego ma lipna baterie ogolnie odradzam

Gość
komentarz
komentarz

W slider okruchy wchodzą :lol2:

HuskyDogs
komentarz
komentarz

Posiadałem ponad poł roku

Dobrze chodzil nie narzekałem bateria zalezy co robisz. 3dni ogolnie było

Brak problemów zero komisu choc juz rok miala bo uzywana byla Brak problemow ale spory jest dosc spory..

molek86
komentarz
komentarz

Witaj!!

posiadam ten telefon i odrazu mowie ze nie jest dobry

raz juz wymienialem plyte glowna

poza tym siada tasma slider jest luzny

i ma problemy z oprogramowaniem

ale wybor nalezy do Ciebie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.