x-kom hosting

Nie moge ustawić większej rozdzielczości...

constantine9999
utworzono
utworzono

Na komputerze kuzynki jest nowy monitor lg flatron w1942s i zintegrowana grafika VIA/S3G UniChrome Pro IGP na płycie Asus P5VD2-MX i nie mogę ustawić większej rozdzielczości niż 1280x1024... Monitor ma standardową rozdzielczość 1440x900 i obraz teraz rozciągnięty i nie wyraźny. Czy to wina sterowników?? Bo mam chyba z 5 instalek i żadna nie działa ale jakieś się tam zainstalowały ale 1280x1024 i ani piksela więcej. Pomóżcie proszę.

Gość
komentarz
komentarz

To raczej wina karty graficznej.

Matioza1992
komentarz
komentarz
Na komputerze kuzynki jest nowy monitor lg flatron w1942s i zintegrowana grafika VIA/S3G UniChrome Pro IGP na płycie Asus P5VD2-MX i nie mogę ustawić większej rozdzielczości niż 1280x1024... Monitor ma standardową rozdzielczość 1440x900 i obraz teraz rozciągnięty i nie wyraźny. Czy to wina sterowników?? Bo mam chyba z 5 instalek i żadna nie działa ale jakieś się tam zainstalowały ale 1280x1024 i ani piksela więcej. Pomóżcie proszę.

Raczej to wina karty graficznej . Kup jakąś lepsza kartę graficzną. :bansuj::bansuj:

constantine9999
komentarz
komentarz

A da się coś z tym zrobić??

Matioza1992
komentarz
komentarz
A da się coś z tym zrobić??

Raczej nie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.