x-kom hosting

Cooler Master Elite 334

Danci
utworzono
utworzono

Witam. Co byście powiedzieli na temat tej obudowy. Mam zamiar właśnie ją kupić do nowego komputera. Dobry wybór ?

zarek
komentarz
komentarz

Tak, obudowy z serii Elite są dobrym wyborem. Możesz śmiało brać ;)

Mam 333 i spisuje się b.dobrze.

ambas
komentarz
komentarz

Obudowa przewiewna, z filtrem przeciw kurzowym (świetna rzecz, po 6 miesiącach wewnątrz obudowy praktycznie zero kurzu); jedyny minus to jej szerokość - niecałe 19 centymetrów (lecz w tym przedziale cenowym jest to norma).

mis456
komentarz
komentarz
Obudowa przewiewna,

Takie minimum co do przewiewności, bo budę z 2 wentylatorami nei jest super wydajna

bosiontko
komentarz
komentarz

Ja mam taką i jestem zadowolony, przedni panel na środku (jeśli chodzi o wysokość) to dobre rozwiązanie. Nie trzeba się schylać do ziemi, żeby coś podłączyć. Do tego wszystko dobrze spasowane, rozbebeszyłem całość już nie raz i nic nie trzeszczy. Szerokość zadowalająca - Karakorum się mieści :D

3ndriu
komentarz
komentarz

Jaka jest grubość blach w tej obudowie? NIe chodzi mi o cyferki, tylko subiektywną ocenę. ;) Czy się uginają łatwo? Chcę kupić obudowę i rozważam ten model, a że dotychczas miałem 2 obudowy z dość solidnymi blachami, to nie chcę kupić czegoś gorszego. ;)

snip91
komentarz
komentarz

Dość cienkie blachy. Napędy mogą wpadać w wibracje - u mnie kilka razy dysk wibrował niemiłosiernie (mam 331).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.