x-kom hosting

Geforce Fx 5200 128 Mb, problem ze sterownikami

Slimak
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem odnośnie karty graficznej GF fx 5200. Mianowicie, po zainstalowaniu sterowników restartuje komputer. Po włączeniu się go ponownie po ekranie ładowania Windowsa XP monitor się wyłącza lub włącza się system, lecz mam max. 4 bity jakości kolorów we właściwościach ekranu a rozdzielczości też nie mogę zmienić, ustawiona jest na 640x480. Gdy nie zainstaluje sterowników system działa w miarę poprawnie, lecz mogę wtedy zapomnieć o oglądaniu filmów czy graniu w gry. Robi się tak samo, obojętnie jakie sterowniki zainstaluje (oryginalne z CD lub ze strony nvidi).Proszę o pomoc. :(

Mag Magik
komentarz
komentarz

zainstaluj ForceWare 56.72.

(aby pobrać kliknij na >> Primary Download Site << w okienku International)

Przed instalacją powyższego sterownika odinstaluj najpierw obecny:

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVER /usuń/)

Po zakończeniu instalacji powyższego sterownika i po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c

W razie problemów z dostaniem się do systemu, obecne sterowniki odinstaluj przez Tryb Awaryjny.

Slimak
komentarz
komentarz

Dzieki wielkie :):D wszystko smiga, jak powinno :) pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.