x-kom hosting

Kłopot! Zaczęło się od karty graficznej...

RoyaL*
utworzono
utworzono

Witam!

Mam oto taki niecodzienny problem. Instalowałem stery do karty graficznej "na czysto", czyli wywaliłem stare i dokonałem restartu kompa. Po ponownym załączeniu system nie wykrywał karty tylko "sterownik zgodny z VGA" czy coś w tym stylu. I zrobiłem najgłupszą rzecz pod słońcem jaką mogłem zrobić mianowicie wyłączyłem tą opcję (poprzez wyłącz to urządzenie) komputer się zresetował i po załadowaniu się XPka nastąpiła czarność na ekranie. Windows uruchomił się normalnie, no ale bez obrazu (słychać dźwięk włączania się). Próbowałem wchodzić przez tryb VGA, awaryjny, ostatnią znaną konfigurację sprzętową i nic :( Miał ktoś taki przypadek? Boję się reinstalki systemu bo wetnie mi wszystkie rzeczy z dysku! Pomocy!

Mag Magik
komentarz
komentarz

Spróbuj ściągnąć jakiś LiveCd i spod niego usuń sterowniki a później już włącz normalnie komuter i je zainstaluj.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.