x-kom hosting

Problem z kartą graficzną

Korzonek
utworzono
utworzono

Cześć Wam, mam taki problem:

zainstalowałem stery do karty graficznej, uruchamiam ponownie kompa, ładuje się ten paseczek z systemem (kojarzycie) i potem robi się szary obraz i nie pojawia się pulpit.

Żeby nie mieć z tym problemu muszę w tryb awaryjny wchodzić i drive cleaner'em czyscić stery od karty.

Jak uruchomię kompa bez sterów to wyskakuje mi błąd:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7d54d419e45fa9b0

Nie pomogła instalacja najnowszych sterów jak też 53.03. Wiecie co może być przyczyną ?

!restinpain!
komentarz
komentarz

Miałem kiedys podobny problem z tym fx-em mi pomogło odinstalowanie nowych sterów i zainstalowanie tych z płyty CD, którą dostałem w pudle z grafiką...

Mag Magik
komentarz
komentarz

Zainstaluj ForceWare 56.72.

(aby pobrać kliknij na >> Primary Download Site << w okienku International)

Przed instalacją powyższego sterownika odinstaluj najpierw obecny:

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVER /usuń/)

Później do wyczyszczenia ewentualnych pozostałości pobierz program nVidia File Remover 0.5 i wyczyść system.

Po zakończeniu instalacji powyższego sterownika i po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c

Korzonek
komentarz
komentarz
Zainstaluj ForceWare 56.72.

(aby pobrać kliknij na >> Primary Download Site << w okienku International)

Przed instalacją powyższego sterownika odinstaluj najpierw obecny:

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVER /usuń/)

Później do wyczyszczenia ewentualnych pozostałości pobierz program nVidia File Remover 0.5 i wyczyść system.

Po zakończeniu instalacji powyższego sterownika i po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c

Wielkie dzięki zadziałało szacunek dla Ciebie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.