x-kom hosting

Jaka sieć komórkowa dla starszej osoby?

commanded
utworzono
utworzono

Witam,

Tak jak w temacie. Napisze tylko tyle ze ta osoba głównie będzie dzwonić do różnych sieci w tym na stacjonarne (terytorium Polski). Włączanie pakietów chyba odpada gdyż to jest starsza osoba i nie ma pojęcia jak to robić. Praktycznie umie tylko odbierać i nawiązywać połączenie. Proszę was o propozycje. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Sardyna
komentarz
komentarz

Witam ;)

Ja osobiście polecałbym sieć komórkową Play. Stawka sieci wynosi jedynie 39gr/min..... Ponaddto moze pomógłbyś starszej osobie i uaktywnił jej 200 darmowych sms do wwszystkich sieci i tak przez miesiąc do końca 2009r.(chodź wątpie aby wysyłała sms, wiem to po moim dziadku)

Wesołych Świąt :bamu:

commanded
komentarz
komentarz

Tez myślę że PLAY (49gr/min + zbieranie minut) będzie najlepszy, ale rozważam też MOBILKING'a (39gr/min). Dodam ze ma być to prepaid.

Gość
komentarz
komentarz

Sami Swoi :haha: mają tanio na stacjonarne :P Play albo Era ;)

Thief27
komentarz
komentarz

Zdecydowanie PLAY przesiadłem się z Plusa i jestm zachwycony.

1.Dobry zasięg

2.Duży wybór fonów

3.Mix za 10 zł{idealny dla starszej osoby wiem bo też miałem taki dylemat}

4.Tanie rozmowy

5.Teraz dostajesz 200 sms za free nie ważne w jakiej ofercie!!

Noi to tyle sieć jest naprawde dobra.A swoją drogą zastanawiam się czemu ludzie tak idą do Orange??

DjConrado
komentarz
komentarz

Polecam PLAY

...i zdecydowanie odradzam Erę. Robią ludzi w konia a co dopiero starszą osobę.

HuskyDogs
komentarz
komentarz

"W rodzinie" Ojca Rydzyka telefonia wychodzi taka :D

Doładowania w numerze Niedziela i takie tam :D

Kamix
komentarz
komentarz
A swoją drogą zastanawiam się czemu ludzie tak idą do Orange??

Bo fajne jest :D

Nawet na kartę masz darmowe rozmowy z jednym numerem w Orange(jak doładujesz za 25zł to przez 14 dni możesz się nie rozłączać z wybranym numerem i free)

Przy doładowaniu za 100zł masz rozmowy do Orange/stacjonarne 10gr za minute i smsy do orange po groszu.

I dużo tego jeszcze jest.

Ogólnie jeżeli masz dużo znajomych w Orange to nic Ci się nie będzie tak opłacało jak Orange :D

PS. Z Play jest tanio, ale do Play to maskara.

n31T
komentarz
komentarz

Po prostu sieć, w której ma najwięcej znajomych. Bez sensu kupować sieć którą ktoś poleca, a ma potem płacić 2x tyle do kogoś z kim często rozmawia, bo z innej sieci.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Dokładnie. Przykładowo wszyscy moi znajomi mają fony w Plusie to ja też mam w Plusie. Jeżeli dużo znajomych jest w jednej sieci to po co ci inna. Wszystkie sieci są dobre.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.